Skocz do zawartości

Jak myślicie,jak by mogła wyglądać generacja V?


Recommended Posts

Podyskutujmy,jak wyobrażacie sobie 5 generację naszych kochanych,kolorowych kuców?
Ja wyobrażam sobie,że bohaterką nowej generacji mogłaby być Flurry a poza nią oczywiście bliźniaki Cake oraz nastoletnia znaczkowa liga,a wy,co o tym myślicie?

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Odpowiedź na to pytanie jest znana od dłuższego czasu. Wiadome też jest, że animacja będzie robiona jako CGI (Computer Generated Imagery – obrazy generowane komputerowo).

Istnieje cholernie mała szansa na jakąkolwiek kontynuacje czegokolwiek z obecnej generacji, przynajmniej bazując na poprzednich "wersjach". Jednak nie wykluczam jakiegoś "oczka" od twórców w stronę fandomu.

 

Concept arty Mane6 z G5:

Spoiler

2019-02-21_03-23-14.png

 

  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak nie będzie, ponieważ jak pisał Deceł, były różne koncepty pokazywane, czy to fejkowe czy nie, to każda poprzednia generacja mniej więcej posiadała tych samych bohaterów, tylko pozmieniane nieco rasy, znaczki, nazwy itp. Na pewno nie będzie kontynuować fabuły obecnej generacji.

 

Jak już w innym temacie pisałam, bardzo bym chciała by obecna generacja była skupiona na fabule oraz rozwoju postaci - czyli czegoś czego nie było przez żadne generacje. Dlatego też szanse na to są wręcz nikłe. Chociaż teraz Hasbro jest świadome, że spora grupa dorosłych to ogląda, więc iskierka nadziei zawsze jest... W każdym razie czego nie będzie to zobaczę.

 

@Starlight SparkleWidząc takie reakcję myślę, że cokolwiek by nie zobaczyli by taką mieli. Przecież to, co posłał Dec bym wręcz chciała, by się spełniło, bo te style są świetne. Jedne mniej, jedne bardziej, ale mi się podobają.

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale póki co nie ma na 100% pewnych informacji, które są potwierdzone przez Ha$bro (no chyba, że coś przegapiłem). Co do tych grafik koncepcyjnych... Kompletnie je ignoruję ponieważ każdy kto choć raz oglądał materiał typu "making of" wie, że najczęściej nie mają wiele wspólnego z wersją końcową. Jedyne co mnie martwi to fakt, że najprawdopodobniej będą robione w technice CGI, a z nią różnie bywa. Obawiam się, że możemy dostać coś na "poziomie" Biedronki i Czarnego Kota, a nawet koszmar w stylu Star Wars: Resistance :rd2: No, ale nie ma co martwić się na zapas. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Triste Cordis

Akurat film ma być robiony CGI ale animacja ma być nadal 2D :fluttershy5:


Wątpliwe mocno by DHX przerzuciło się na CGI kiedy wie jakie negatywne emocje to wywołuje wśród niektórych fanów, i gdy widzi jaki sukces odnieśli animacją 2D. I w ogóle jak animacje 2D są dobrze oceniane i dobrze sobie radzą. Jak GF, Star Buttertlfy itd. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te concept arty nie są może bardzo tragiczne, ale ogólnie wyglądają jakby ktoś trochę za bardzo chciał zrobić coś za wszelką cenę fajniejszego xd Zmiana ras kuców jest tu imho najmniejszym problemem - nawet to dosyć ciekawe jak Pinkie będzie wykorzystywała swoje skrzydła a Flutter róg... o ile to będą Pinkie i Flutter podobne z charakteru i zajęcia do tych obecnych, w co trochę wątpię xd

Największym problemem jaki widzę jest przesyt... wszystkiego, tych szczegółów i wodotrysków po prostu jest za dużo :derp3: Tylko projekty Twilight i Rarity jeszcze się jakoś bronią w większości przypadków.

 

Najlepiej by zrobili gdyby był ten sam styl i uniwersum co w G4, ale za to nowe główne postacie, zaś stare przeniesione jakoś na tło. :P Ten świat jest tak złożony że naprawdę sporo można byłoby z niego jeszcze wycisnąć xd 

 

No ale ja to ogólnie uważam że cały ten pomysł z nową generacją i tymi wszystkimi robionymi imho mocno na siłę zmianami jest totalną porażką i jakoś mam przeczucie że wielkiego BUM z tego nie będzie, raz się już tu na forum na ten temat wypowiadałem i drugi raz nie będę tego samego textwalla popełniał :lol:

 

 

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wolał aby desing postaci głównych różnił się od poprzedniej generacji, ponieważ w końcu to ma być G5 a nie G4.cośtam. Oczywiście mogą być różne nawiązania, smaczki do poprzedniej generacji. Co do zmian ras itp w ogóle nie przeszkadza mi to, ale liczę na to że główne bohaterki nie będą (tu przepraszam za słownictwo) spier*yay*one. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
40 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Komputerowe animacje... Mam na myśli 3D, jak dla mnie nie mogą być ciekawe. Wolę, żeby reżyser serialu gen. 4 zmienił zdanie.

Seriale w CGI nie mogą być ciekawe? Polemizowałbym. Jeśli to nie jest dla ciebie ciekawe, to nie wiem co jest:

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko zależy od tego "jak bardzo będzie im się chciało" to robić.

Wcześniej animacje były robione z pasji a teraz jest bardziej tak by coś tam zrobić i zgarnąć tyle kasy ile się da.

To tak jak z dubbingiem, jedni zrobią dobrze a innych się nie da słuchać.

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...