Skocz do zawartości

Wita was Defiler :P


Defiler

Recommended Posts

Witajcie wszyscy, jestem Defiler mam 18 lat a w październiku 19 :P . A na imię mi Paweł, Bronym jestem od kiedy jest ta generacja MLP :pinkie3:. Moimi ulubionymi kucami są hmmm... w sumie wszystkie główne bohaterki ,postacie tła ,Postacie z Fan Fiction, Oraz najróżniejsze OC ^^. Jestem graczem :P nie tylko komputerowym bo lubię pograć w szachy :D . Jestem dość rozmowny gdy ktoś pierwszy się do mnie odezwie tak to jestem nieśmiały :fluttershy4: . Mój nick tutaj pochodzi z gry Dawn Of War 40k maszyna frakcji Chaosu (gdzie jestem fanatykiem chaosu) Plugawiciel czyli Defiler :RPHVO:. Mój ulubiony tym muzyki to jest rock, rap oraz muzyka elektroniczna :vinylspin:. Jeżeli macie jakieś jeszcze pytania walcie śmiało odpowiem tak jak będę umiał ^^. A bym zapomniał mam zamiar ruszyć z moim Fan Fiction "Fallout Equestria : Odrodzenie w ogniu" ale na razie mam plany i przemyślenia ;-; bo niestety u mnie problem jest taki że mam pomysł ale nie umiem go przenieść na coś :P oczywiście z czasem wychodzi ale mi to zajmuje za długo.

Dziękuję za uwagę ^^

  • +1 2
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

52 minuty temu, Defiler napisał:

Moimi ulubionymi kucami są hmmm... w sumie wszystkie główne bohaterki ,postacie tła ,Postacie z Fan Fiction, Oraz najróżniejsze OC ^^. 

 

"Ulubione", to w tym wypadku lekkie nadużycie, ale niech Ci będzie. Stawiaj przecinki po ostatniej literze, tak jak ja teraz. Stawienie ich przed pierwszą literą następnego słowa to błąd. 

 

57 minut temu, Defiler napisał:

Jestem graczem :P nie tylko komputerowym bo lubię pograć w szachy :D 

 

No fajnie, ale mógłbyś jeszcze napisać w co grasz na komputerze. 

 

58 minut temu, Defiler napisał:

 Mój ulubiony tym muzyki to jest rock, rap oraz muzyka elektroniczna.

 

Tu też wypadałoby wymienić jakich wykonawców słuchasz.

 

1 godzinę temu, Defiler napisał:

 A bym zapomniał mam zamiar ruszyć z moim Fan Fiction "Fallout Equestria : Odrodzenie w ogniu" ale na razie mam plany i przemyślenia ;-; bo niestety u mnie problem jest taki że mam pomysł ale nie umiem go przenieść na coś :P oczywiście z czasem wychodzi ale mi to zajmuje za długo.

 

Plany i przemyślenia to raczej niewiele, ale dobre i to. Jak już napiszesz pierwszy rozdział, to możesz się nim podzielić na forum. Polecam jednak wymyślić coś w 100% własnego, bo ten pomysł może nie wypaść najlepiej. 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje Król!

A krul jest tylko jeden.

Cóż, nie wiele mogę napisać na powitanie. Co do fanhyca to mogę posłużyć radą, ale tylko do kwestii fabularnych, kwestii postaci, logiki czy też stylu, ale co do reszty to raczej radź się innych, bo ortografia, interpunkcja, gramatyka i ogólna poprawność pojedynczych słów/zdań to nie jest moja mocna strona. Aż przypomniały mi się moje błędy z końcówkami ą/ę xd. Najważniejsze jest jednak mieć pomysł, a skoro go masz, bo tak piszesz (wierze ci na słowo xd), to najtrudniej będzie zacząć. 

No ale mniejsza z tym, jak coś to pisz na pw., poszukaj też na forum osób, które też znają się na pisaniu, (lub na poprawianiu już napisanego dzieła) (osobiście chyba znam się średnią, ale nie mnie się oceniać), a znajdziesz takich dużo, jestem pewien, że znajdziesz też kogoś innego, kto zechce ci pomóc :-). Tylko sprawdzaj datę ostatniej aktywności xd, Bo pisanie do kogoś, kto był aktywny rok temu ma tyle sensu co jechanie na rozmowę kwalifikacyjną pół dnia po umówionej godzinie - można, ale szanse, że szef cię przyjmie po takim czymś, są minimalne. 

Pozdrawiam, no i powodzenia w pisaniu. 

Edytowano przez Ziemniakford111222
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. Mam nadzieję, że nie skończy się Twój pobyt tutaj na jednym poście (ewentualnie pięcioma...).

W każdym razie, chętnie bym się dowiedziała w jakie gry komputerowe grasz. Gatunki, serie, itp. Jak opiszesz tak będzie spoko.

 

I jeszcze chciałam zwrócić uwagę na tą rażącą interpunkcję. Przed kropkami nie stawiamy spacji (tym bardziej emotki i spacji), a to szczególnie ważne, skoro chcesz publikować fanficki. (No i przestrzegać regulaminu)

 

2 godziny temu, Jakubas18 napisał:

Czy wpadłbyś na mój kanał yt?

To już się robi niesmaczne. Załóż sobie temat o swoim kanale, a nie w każdym możliwym temacie, gdzie możesz zadać pytanie pytasz czy ktoś wejdzie na Twój kanał (i to niejednokrotnie).

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2019 o 19:30, Jakubas18 napisał:

Witaj na forum Defiler! Czy wpadłbyś na mój kanał yt?:hBB25:

  Odkryj ukrytą treść

PS. Kucyko-Sonicowy Fan

 

dziękuję i dałem ci suba ;)

 

Dnia 23.02.2019 o 19:39, Salto napisał:

Cześć.

 

 

"Ulubione", to w tym wypadku lekkie nadużycie, ale niech Ci będzie. Stawiaj przecinki po ostatniej literze, tak jak ja teraz. Stawienie ich przed pierwszą literą następnego słowa to błąd. 

 

 

No fajnie, ale mógłbyś jeszcze napisać w co grasz na komputerze. 

 

 

Tu też wypadałoby wymienić jakich wykonawców słuchasz.

 

 

Plany i przemyślenia to raczej niewiele, ale dobre i to. Jak już napiszesz pierwszy rozdział, to możesz się nim podzielić na forum. Polecam jednak wymyślić coś w 100% własnego, bo ten pomysł może nie wypaść najlepiej. 

Będę odpowiadał po kolei jeśli mogę.

1. Wiem że mam problemy z tym ;-; niestety ale ehh.. nigdy nie mogę ogarnąć tego więc wybacz mój błąd(oraz jak będziesz widział w odp te błędy to po prostu zignoruj je ok? proszę ;-;).

2. Hmmm... jakby to powiedzieć... gram w to co mi się spodoba przez trailer, ale na chwilę obecną grywam w GTA V FiveM oraz R6 lub gre na telefon Shadow of Death a na co dzień grywam w szachy.

3. Słucham ACDC, Linkin Park (kocham <3 ), Metallica, Green Day, Three Days Grace i wielu innych, z rapu to preferuje nie jakiś konkretnych raperów tylko po prostu kocham old school, z popu to tylko króla słucham Michaela Jacksona <3.
4. Wiem że przemyślenia to niewiele ale spokojnie wszystko co pisze w moim FF to ja śnie na co dzień gdyż mam świadome sny od małego i to ja mam sny jakie chce :) . I możesz wierzyć to jest w 100% moje własne.

Dnia 23.02.2019 o 19:59, darkblodpony napisał:

Witam na forum :party:

Dziękuję za powitanie, Miło poznać :twihug:

 

Dnia 23.02.2019 o 21:18, Ziemniakford111222 napisał:

Niech żyje Król!

A krul jest tylko jeden.

Cóż, nie wiele mogę napisać na powitanie. Co do fanhyca to mogę posłużyć radą, ale tylko do kwestii fabularnych, kwestii postaci, logiki czy też stylu, ale co do reszty to raczej radź się innych, bo ortografia, interpunkcja, gramatyka i ogólna poprawność pojedynczych słów/zdań to nie jest moja mocna strona. Aż przypomniały mi się moje błędy z końcówkami ą/ę xd. Najważniejsze jest jednak mieć pomysł, a skoro go masz, bo tak piszesz (wierze ci na słowo xd), to najtrudniej będzie zacząć. 

No ale mniejsza z tym, jak coś to pisz na pw., poszukaj też na forum osób, które też znają się na pisaniu, (lub na poprawianiu już napisanego dzieła) (osobiście chyba znam się średnią, ale nie mnie się oceniać), a znajdziesz takich dużo, jestem pewien, że znajdziesz też kogoś innego, kto zechce ci pomóc :-). Tylko sprawdzaj datę ostatniej aktywności xd, Bo pisanie do kogoś, kto był aktywny rok temu ma tyle sensu co jechanie na rozmowę kwalifikacyjną pół dnia po umówionej godzinie - można, ale szanse, że szef cię przyjmie po takim czymś, są minimalne. 

Pozdrawiam, no i powodzenia w pisaniu. 

Nie wiele możesz napisać ale i tak napisałeś a to dla mnie wiele ^^ dziękuję za słowa i pozdrawiam wzajemnie i dziękuję ci przyda się heh :sweetie2:

 

Dnia 23.02.2019 o 21:50, PervKapitan napisał:

Witam na forum. Mam nadzieję, że nie skończy się Twój pobyt tutaj na jednym poście (ewentualnie pięcioma...).

W każdym razie, chętnie bym się dowiedziała w jakie gry komputerowe grasz. Gatunki, serie, itp. Jak opiszesz tak będzie spoko.

 

I jeszcze chciałam zwrócić uwagę na tą rażącą interpunkcję. Przed kropkami nie stawiamy spacji (tym bardziej emotki i spacji), a to szczególnie ważne, skoro chcesz publikować fanficki. (No i przestrzegać regulaminu)

 

To już się robi niesmaczne. Załóż sobie temat o swoim kanale, a nie w każdym możliwym temacie, gdzie możesz zadać pytanie pytasz czy ktoś wejdzie na Twój kanał (i to niejednokrotnie).

Witam witam i nie heh zamierzam zostać tu na stałe ;3, lecz niestety mam pracę gdzie pracuje do późna (I za co wszystkich przepraszam że po kilku dniach czy tam dwóch piszę) i mam czas na rzeczy typu kąpiel jedzenie i iść spać...

A jeżeli chodzi o gry to masz trochę wyżej :P Mogę powiedzieć że preferuje strategie, fps, gry akcji, Survivalowe gry lub Post-apo oraz coś gdzie wylewa się krew ^^ (np. Prototype).

Spokojnie ^^ ja tam suba mogę komuś dać to nic nie kosztuje a kolege wyżej może motywować do dalszej pracy.

Dnia 23.02.2019 o 21:51, misterspauls napisał:

Cześć Defiler!!

Witamy cie na naszym forum :rwink:

Witaj :kuph:!!

Nie jestem pierwszy raz u was ale od niedawna mam czas by założyć konto heh :fluttershy4:.

Dnia 24.02.2019 o 02:48, GlaceCordis napisał:

Witaj na forum :lunasmile:

Hejo :hug2:.

 

Dnia 24.02.2019 o 18:39, Decaded napisał:

WINCYJ EMOTKUFF! WINCYJ :fsscream:

 

 

Witaj na forum, baw się dobrze~

Witaj i dziękuję:hug::rainhug::hug4::hug2::hug3::discohug: i proszę WINCYJ EMOTKUFF

 

23 godziny temu, IloveSombra napisał:

Witam serdecznie. :sweetiebelle:

Takie małe pytanie. Jesteś fanem chaosu, tylko w Dawn of War? Czy może w całym uniwersum Warhammera 40k?

Witam i co do pytania to z gier to z całego uniwersum Warhammera 40k gdyż można powiedzieć jestem fanatykiem chaosu heh .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dziękuję wszystkim za powitanie i wybaczcie że tak długo nie pisałem ale powód podałem w jednym z odp ^^. Też mam nadzieję że dobrze się będę bawił tutaj, A i jakby ktoś chciał popytać o świadome śnienie zapraszam na pv .

  • +1 6
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...