Skocz do zawartości

Spoilery: sezon IX (finałowy)


Niklas

Recommended Posts

Odcinek The Big Mac Question został niejako potwierdzony przez Big Jima, a przy okazji jego numeracja została poprawiona na numer 23. Chodzą słuchy, że finał ma być wyemitowany w odcinakch 24, 25, a 26 ma być epilogiem zamykającym całą G4, ale nic w tym konkretnego. Przy okazji na stronie whenison.com pojawiły się takie tytuły odcinków salcesonów:

Spoiler

PdxqTUT.png

VbV0QzC.png

kTl4ACO.png

 

Mogą to być jednak całkowicie fałszywe tytuły, jak niedawno Final Rainbow.

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kraju sera i rowerów na VOD trafiły finałowe odcinki MLP. Są zabezpieczone i nie mają angielskiego dubbingu, ale zapewne skriny będą z tego latać tu i ówdzie. Póki co, dla odważnych mamy skrina miniaturek odcinków 24-26:

Spoiler

Dla ABSOLUTNIE PEWNYCH :fsscream:

Spoiler

SPOILER_unknown.png

 

 

Oczywiście nie omieszkałem sprawdzić. Skriny są prawdziwe.

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto linki do odc. 24 i 25 w jęz. Holenderskim ale z ang napisami.

Spoiler

 

Ja już jestem po obejrzeniu serii do końca czyli także 26 odc.

 Odc.24

 odc. 25

 

W sumie na tym kanale yt powinny chyba być już wszystkie odc. lub spore ich części. 26 odc. to w zasadzie w dużej mierze ,,wyciskacz łez'' a miniaturki zbyt dużo zdradzają więc kto chętny niech szuka. :)

Edytowano przez Terenet
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Niklas napisał:

No i odcinki poleciały z YT. Przypomnę przy okazji, że możecie się dzielić odcinkami, o ile są one na źródłach, z których nie da się ich pobrać.

 

Nie do końca rozumiem wykładni kilku ostatnich wyrazów, (chodzi o precyzję zdania), bym mógł się do niego ewentualnie odnieść. Ja odnośnie odcinków mogę podzielić się nieco informacją pośrednio (zasugerować) czego można się spodziewać we wspomnianych odcinkach, jeżeli chcecie, ale ze względu na fakt, że moglibyście natknąć się na nie i obejrzeć tego na razie nie czynię.

Edytowano przez Król Etirenus
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja nie rozumiem :wtf:... 

1. To temat "spoilery", dlatego można pisać o wszystkim (zakończenie, zwroty akcji itd.). Jeśli ktoś zacznie tu narzekać, że zepsuliśmy mu/jej zabawę, to równie dobrze mógłby ponarzekać na to, że zmoczył się po wejściu do wody. 

 

2. Jeżeli ze strony X nie da się pobrać odcinka, to można ją tutaj podać. A jeśli z danej strony da się pobrać odcinek, to nie można jej podawać. Proste

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mlp się skończyło ale wiele wątków zostało niewyjaśnionych: skąd się wziął Discord i czy są inne takie istot jak on, gdzie jest Scorpan, skąd się wziął Spike i kim na prawdę są jego rodzice, kto dał Celestii i Lunie skrzydła,  skąd się wzięła Cadance, czy są gdzieś inne Alicorny, czy istnieje kraina zebr. Tak wiele pytani pozostało bez odpowiedzi.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nightbringer napisał:

Niby mlp się skończyło ale wiele wątków zostało niewyjaśnionych: skąd się wziął Discord i czy są inne takie istot jak on, gdzie jest Scorpan, skąd się wziął Spike i kim na prawdę są jego rodzice, kto dał Celestii i Lunie skrzydła,  skąd się wzięła Cadance, czy są gdzieś inne Alicorny, czy istnieje kraina zebr. Tak wiele pytani pozostało bez odpowiedzi.

 

A to pikuś, ponieważ po 23 odcinku np  nie widać przykładu stosowania metody trzymania figury pewnego niemieckiego uczonego (a może to był taki piłkarz, czy jakoś tak) zapisanej nawet (podobno takiej księdze naszego wieszcza). Chodź z drugiej strony na forum taki skromny i nierzucający się w oczy temat budzi małe zainteresowanie nie wspominając o promocji (podobno darmowej i chyba w czekoladzie).:D

 

Pomijam kwestię dzwonka (naszego ,,pasterza łowieczek'' tzn tego do samochodu) i grupie wzajemnej adoracji  którzy się przewijają w odcinkach 24 i 25 oraz  naszego wędrowniczka. Ten czuje się ostatnio niewyraźnie. Może to skutek ,,filipińskiej choroby.'' przez co musiał udać się do pokoju zwierzeń i zaginął w akcji:P

Jest to moim zdaniem niedoprecyzowane przez Hasbo. Nie wiem czemu się tak stało. Może przekaz nie doszedł.:laugh:

Edytowano przez Król Etirenus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz..ten finał jest rozczarowujący jak diabli -_- 

 

Jak wyjdzie to może opiszę dlaczego. Ech..już chyba bym wolał gdyby show zakończyło się na 3 sezonie. W sensie by finał z 3 sezonu był tym ostatecznym, bo ten jest okropny xd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa, może poczekajmy z oficjalnym tematem odnośnie odcinka zanim będziemy się na niego skarżyć? Myślę tak jak większość fandomu, że z tych puzzli które widziałem na Derpibooru wychodzi bardzo brzydki obrazek, ale wolałbym zapoznać się z całością a dopiero później orać i patrzeć jak inni orzą. Wszystko w jednym miejscu i na temat. :interesting: 

Zrobię mimo to delikatny offtop, ale zastanawiam się tylko nad jedną kwestią - filmem. Bo ponoć ma wyjść drugi. Jest to prawda, czy jedynie plotka? Bo jeśli tak to MOŻE koniec serialu to jeszcze nie koniec wszystkich wątków? Nie wiem, ale daje mi to do myślenia że przypuszczalnie czeka nas jakiś ważny obrót wydarzeń? Że pojawi się coś co odmieni oblicze tego dantejskiego finiszu? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ByczekPazerny napisał:

Zrobię mimo to delikatny offtop, ale zastanawiam się tylko nad jedną kwestią - filmem. Bo ponoć ma wyjść drugi. Jest to prawda, czy jedynie plotka? Bo jeśli tak to MOŻE koniec serialu to jeszcze nie koniec wszystkich wątków? Nie wiem, ale daje mi to do myślenia że przypuszczalnie czeka nas jakiś ważny obrót wydarzeń? Że pojawi się coś co odmieni oblicze tego dantejskiego finiszu? 

Podobno ten film ma być prequelem i wyjdzie jakoś w połowie 2020

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draku z Md tanzim tam gdzie ma link w opisie lepiej nie wstawiaj. Okazuje się że jakoś da się niby ściągnać owe odcinki. Sam wyrwałem tu ostrzeżenie i parę pkt. karnych za ową niewiedzę.

 

A co do owego długiego filmu to sądzę że będzie to już wprowadzenie do 5 generacji. A druga teoria.

Spoiler

W 26 odcinku na witrażach zamkowych - te 20 lat póżniej widać zarówno bodajże nastoletnia flurry heart oraz osobno nową szóstkę które dokonały coś czego nie widzieliśmy w serialu.

 

Ogółem te 20 lat później z ost. odcinka wygląda ciekawie.

Spoiler

Dzieci, malżenstwa, siwe włosy rarity, rozrośniety Canterlot, urośnięta Twilight, dorosłe rodzeństwo Cake, smierć babci Smith ( AJ nosi jej ,,szalik" jak kapelusz po tacie), ogółem pokazane starsze o 20 lat z pół ponyville i część Canterlotu, sporo tego.

 

Edytowano przez Terenet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...