Skocz do zawartości

Spoilery: sezon IX (finałowy)


Niklas

Recommended Posts

No to tak... Jak gdyby ktoś sądził, że dość wycieków jak na jeden serial, to właśnie mamy kolejny :rainderp: Czajka się chowa...

Po fiasku z Holandii miało już nie być nic ciekawego, a tu proszę - wydobyto surowe pliki z odcinkami 22-26, co oznacza również angielski dubbing. Internety już prężnie działają, by je przetworzyć i pewno za parę chwil zaczną latać po całej sieci.

 

The end is neigh! :fsscream:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Zexel napisał:

Ło jeny, przespałem serial od czasów zakończenia 5 sezonu. Jak dużo mnie ominęło?

Tak dużo, że nie ma co pisać o tym wszystkim... Trza nadrabiać, lub poczytać opinie o odcinkach w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale MD Tazmin są linki do odcinków po angielsku, więc zobaczyłem.

Recenzję być może zostawię w oficjalnym temacie na opinie na temat zakończenia, a być może nie.

Jednak teraz najważniejsze jest to że....

Spoiler

OMG SUNSETT POJAWIŁA SIĘ W SERIALU NA SEKUNDĘ!!!!! OMG!!!

2127802.gif

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie chcę narzekać, ale ten wywiad wyszedł bardzo słabo wręcz mogę powiedzieć, że beznadziejnie. Większość pytań odnośnie najbardziej interesujących, niedokończonych wątków ma słabe odpowiedzi typu "nie wiem" albo "niech fani sobie to dopowiedzą".  Z jednej strony widać, że on już jest zmęczony tymi postaciami i uniwersum, ale z drugiej strony wywiad na takim poziomie jest wręcz zbędny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...