Skocz do zawartości

Kucykowe Newsy Muzyczne!


Altius Volantis

Recommended Posts

Witam serdecznie Was wraz z Vinyl przy moim boku!

Postanowiłem trochę ożywić ten dyskusyjny dział i wprowadzić jako w miarę stały punkt ramówki ten temat, czyli Kucykowe Newsy Muzyczne!

No, ale jak wiecie, czasem coś się dzieje, czasem nie dzieje się nic, więc zobaczymy jak to będzie. Zachęcam Was do aktywności w tym temacie, ja zawsze mogę coś pominąć albo nie mieć czasu, wtedy Wasza pomoc jest bezcenna!

 

Więc, co kwalifikuje się jako news?

Spoiler

1. Znany fandomowy artysta publikuje album/EPkę bądź zapowiada taki fakt
2. Zostaje wydany album kompilacyjny lub ogłoszono nabór do nowego
3. Wszelkie wydarzenia związane z muzyką fandomową, na przykład ogłoszenie line-up'u artystów na konwencie itp.

4. Nowy fandomowy muzyk, który szybko zdobywa popularność

5. Powstaje nowy label fandomowy, bądź zostaje zamknięty

6. Wszelkie sprawy związane z muzyką!

 

No więc, coby zacząć!

 

Whinny City Pony Con ogłasza muzyków! 

WHCP ogłosił, kto zagra na koncercie podczas konwentu, który w dniach 5-7 kwietnia odbędzie się w Whinny City, a będą to między innymi AWal, GeekBrony, loophoof, VinylTastic czy - po raz pierwszy w USA - Gneral Mumble.

 

Kucykon z koncertem z muzykami z zagranicy

Jak dowiadujemy się ze strony wydarzenia, na konwentową sobotę zaplanowany jest koncert z udziałem gości z zagranicy, na ten moment potwierdzony jest jeden muzyk. Jeżeli ktoś z polskiego fandomu chciałby się zaprezentować, to ma szansę to zrobić, wystarczy zgłosić się do organizatorów, czyli Stowarzyszenia Bronies Twilight.

 

SCRATON z nową muzyką

SCRATON, znany dawniej jako DJ Pon-3, sukcesywnie uploaduje kawałki ze swojej nowej Mares In Black. Całej EPki można posłuchać na platformie Spotify.

Spoiler

 

 

Brony Music Archive reaktywowane, 600 GB muzyki czeka!

Projekt archiwizacji fandomowej muzyki przeniósł się na nową stronę. Do wyboru mamy 3 archiwa: bestratne (600 GB), wysokiej jakości (110 GB) oraz słabszej jakości, Phone Quality (70 GB). Wszelkie informacje mozna znależć tutaj: https://ponemusic.net/

 

To tyle na dziś, jeśli coś ominąłem dajcie znać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czas na małą aktualizację!

Tydzień temu odbył się drugi Snowfall Ponymeet w Katowicach, gdzie pojawiliśmy się z Sucharem (z którym nie miałem nawet czasu pogadać na poważnie, bo sesja RPG :D) i przeprowadziłem tam z Kidełem mały quiz, w którym udział wzięło dość sporo, bo aż 10 osób :v. Największą wiedzą wykazała się @migdzik, deklasując przeciwników w kahootowym quizie (prawie 3000 punktów przewagi!) oraz wygrywając finałową rundę (zaimponowałaś mi znajomością Kenzy!), natomiast zaraz po tym zagrałem swój guestmix dla A State Of Sugar, co prawda nie aż tak długi jak planowałem, ale jednak :D

Całe nagranie z panelu możecie zobaczyć tutaj:

Spoiler

 

 

Niecały miesiąc do nowego albumu Ponies @ Dawn

Wraz z końcem marca kończy się termin nadsyłania kawałków do Ponies at Dawn: Skywards, więc w kwietniu wyczekujcie nowego albumu od Zmierzchoych Kucyków!

 

SCRATON z nowym kawałkiem

Dobrze znany DJ Pon-3 wypuścił prawdopodobnie ostatni kawałek ze swojej EPki Mares In Black: 7 Years EP

Spoiler

 

 

Horse Music Central w nowej odsłonie

Horse Music Central postanowił zrobić nowe otwarcie, i zadebiutować pod nazwą Equinity. Trwa nabór do albumu Equinity 01, deadline to 2 czerwca. Więcej informacji tutaj: Equinity 01 Submission Form

 

To tyle na dziś, miłego weekendu i do zobaczenia wkrótce!

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat był lekko martwy, ale też niestety byłem dosyć zajęty, a i na szczęście za dużo się nie działo, za to teraz mam porcję bardzo ciekawych newsów!

 

Albumy, albumy i jeszcze raz albumy!

No i zaczął się sezon, gdzie mamy jeden album kompilacyjny za drugim, a w tym roku jest tego wyjątkowo dużo. Już w następny po świętach weekend będzie miała miejsce premiera nowego albumu Ponies At Dawn: Skyward, który już można nabyć w przedsprzedaży!

Spoiler

 

 

Tego samego dnia zamkną się zgłoszenia do nowego albumu noise.horse - Out of Limit 4: Philosophy of Time, jednak można nadsyłać je nawet później, wtedy jednak - po 2 maja - zostaną umieszczone na końcu albumu, bez sortowania. Czas jeszcze jest, więc jeśli ktoś jest chętny, to można śmiało się zgłaszać Out of Limit 4 submission

info

 

Następnym zapowiedzianym albumem jest druga kompilacja Never Say Neigh, skupiająca się na muzyce z dużą dozą bassu. Zgłoszenia będą otwarte aż do 15 czerwca.

 

 

Wkrótce też prawdopodobnie zostanie ogłoszona data nowego albumu założonego przez Polaków labelu A State of Sugar, który, według wszelkich znaków na niebie i ziemi, będzie nosić tytuł Watermelon! Wszystkich zainteresowanych zapraszam na serwer Discorda ASoS tutaj.

 

Pierwszy artysta na Kucykon 2019 ogłoszony!

Pierwszym ogłoszonym muzykiem na Kucykonowym koncercie jest Soul Strings, który w Warszawie już raz był, teraz jednak zagra dla nas! Wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia.

 

To tyle na dziś, mam nadzieję że w najbliższym czasie pojawi się więcej newsów!

Trzymajcie się i do zobaczenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...