Skocz do zawartości

[Zabawa] Co zrobiłbyś.....?


misterspauls

Recommended Posts

Spoiler
Dnia 23.04.2019 o 20:39, Grento YTP napisał:

Wszystkim bym zsyłał dobre sny, aby to naprawiało im ich życia, a tym, których nie lubię, dawałbym same koszmary. :crazy:

 

Co byś zrobił, zrobiła, gdybyś znalazł/a ukryty w Twoim domu portal do świata kucyków?

 

To w końcu wszystkim czy tylko kumplom? :v

 

Anyways. Zebrałbym się, skontaktował, dogadał i odwiedził tego domniemanego brata. Mam praktykę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Po prostu Tomek napisał:
  Odkryj ukrytą treść

 

To w końcu wszystkim czy tylko kumplom? :v

 

Anyways. Zebrałbym się, skontaktował, dogadał i odwiedził tego domniemanego brata. Mam praktykę xD

Nie musisz tego tak wnikliwie analizować. To tylko zabawa na forum, poza tym, łatwo się domyśleć, co miałem na myśli. No i przede wszystkim źle grasz w tę grę, bo nie zadałeś kolejnego pytania. :crazy:

 

Odpowiadając na pytanie; skontaktowałbym się z nim czym prędzej... i żądałbym wyjaśnień, co to się wcześniej podziało, że nic o nim nie wiedziałem. :MJTQO:

 

Co byś zrobił, gdyby do Twoich drzwi nagle zapukał papież?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo łatwo, dla tego łatwo, a i każdemu coś przeanalizować się czasem zdarza, zwłaszcza przy elektronice. Ale racja, nie zadałem pytania. Wracając, nic specjalnego. Zaprosiłbym na kawę, pogadał. Dziadzio jak dziadzio, patriarcha Rzymu.

Co byś zrobił/a, gdybyś musiał/a utrzymać się z małego ogródka i kilku kur?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałbym się odszukać osobę, ryzykując własnym życiem i zdrowiem, albo przynajmniej zgłosić reklamacje z cukierni w której składałem zamówienie i może,być może to wystarczy.

 

Gdybyś rządził Equestrią, został obalony i mógł znowu odzyskać władzę czy zostałbyś znowu władcą czy oddałbyś innemu kucowi/stworzeniu który ci pomógł?

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postarałbym się na spokojnie podejść do sytuacji i... SKORZYSTAĆ Z ARSENAŁU.

Nie no żartuje...  wynająłbym specjalistę który by się tą walizką a później czas pokaże.

 

Co byś zrobił gdybyś cię dowiedział że wszystko co robisz będzie działało na odwrót (np. Zamiast pójść w lewo , pójdziesz w prawo?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałbym robić wszystko na odwrót jak mi się zdaje :dunno:

 

Spoiler

Boję się pomyśleć, że proces konsumpcji i trawienia też mógłby działać na odwrót... :fswhat:

 

Co byś zrobił, gdyby unieważniono wartość waluty i zakupy można by było robić jedynie płacąc bitcoinami? :fluttershy:

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...