Skocz do zawartości

[Zabawa] Co zrobiłbyś.....?


misterspauls

Recommended Posts

Moja reakcja wyglądała by tak: "Chyba przesadziłem z towarem bo mam, jakąś faze~~"

Zastanowił się i spróbował to sobie wyjaśnić:

A) Albo serio za dużo tego towaru

B) Pewnie Discord~~

C)Jestem w alternatywniej rzeczywistości

Jaka jest prawda, tego się nie dowiem.

 

No dobra co byś zrobił gdybyś z niewiadomych tobie powodów trafił do zamku Twilight i miał za zadanie urato... i mógł zrobić co zechcesz?

 

 

  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by zależało czy ta przypadkowa osoba niebyła, aby przypadkiem głównym bohaterem tej historii czy czymś podobnym...:dunno:

Ale wypadało by przynajmniej zmierzyć się z tym ,,Moim Najgorszym Koszmarem"  w końcu ucieczka na nic by się zdała.

 

Co byś zrobił, gdybyś nie bał się niczego i nikogo ?

Edytowano przez Danio Doża Venucci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Chip, trochę oof, ale za zaoranie masz puchar. W każdym razie, zależy na czym bym złapał. Generalnie dostępne jest wszystko od łagodnego napomnienia po egzekucję, tylko oczywiście ostatnie lepiej rezerwować na turbociężkie przewinienia.

Co byś zrobił, gdybyś miał w swej pieczy naprawdę niereformowalnego przestępcę, recydywistę i zdrajcę, ale byłby/byłaby twoim krewnym?

 

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym możliwości przedostania się przez ogrodzenie albo znalazł jakieś wysokie drzewo, z którego mógłbym wszystko oglądać, albo zawsze mógłbym ochroniarzom w bramce krzyknąć "ja tu służbowo!" - spróbować nie zaszkodzi :ming:

 

Co byś zrobił, gdyby zalegalizowano konopie do użytku rekreacyjnego? :wut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...