Skocz do zawartości

KPM 18.2


Cheerful Sparkle

Recommended Posts

Zauważyłem, że już jakiś czas temu został ogłoszony ten PM, a na forum nie ma o tym żadnej wzmianki.

 

Wygląda na to, że odbędzie się za równy tydzień, zostało już utworzone wydarzenie na fb:

 

 

Ja mam tylko jedno pytanie: kto z forum się wybiera? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wybrał tylko gdybym miał pewność że będą jakieś osoby z forum i po zakończeniu meeta ustawilibyśmy się na jakiś after. Bo prawdopodobnie byłbym w stanie przybyć jedynie na zakończenie, a z doświadczenia wiem że to akurat wtedy nie dzieje się już nic interesującego. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semafor Artystyczny zgłasza gotowość arcioszkową :3

 

2 minuty temu, ByczekPazerny napisał:

Ja bym się wybrał tylko gdybym miał pewność że będą jakieś osoby z forum i po zakończeniu meeta ustawilibyśmy się na jakiś after. Bo prawdopodobnie byłbym w stanie przybyć jedynie na zakończenie, a z doświadczenia wiem że to akurat wtedy nie dzieje się już nic interesującego. 


Będzie after w R’yleh Cafe. Wszystkie informacje są tu: https://ponymeet.pl/?page_id=448

 

Edytowano przez Victoria Luna
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :bronies:

 

Spoiler

Na miejscu będzie czekać osobna sala, tylko dla Was, specjalnie przygotowany na tą okazję cennik oraz bezalkoholowe drinki kucykowe (dla pełnoletnich będą dostępne wersje z procentami). Jako dodatkowa atrakcja, będziecie mogli skorzystać z szerokiego wyboru gier planszowych i towarzyskich, czy też zagrać w sesję RPG. Zabawa będzie przednia!

 

Rety, rety :rarityexcited:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że dam rade. Ale po ostatnim Snowfallu udało mi się wylądować w szpitalu - ale się rymnęło - z zapaleniem płuc. Jeszcze się nie do końca pozbierałem, wiec pozostaje mieć nadzieje, że - jak i poprzednie Krakowskie - także i ten zostanie nagrany przez dobrą dusze, a ja obejdę się nagraniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że w ten weekend robię już dość rzeczy i zarówno niefajnie, jak i niełatwo byłoby być w dwóch miejscach jednocześnie, to może bym przyszedł.

Jeśli w kwietniu lub po maju będzie jeszcze jakiś to rozważę. Ten raz w życiu mogę przyjść. Ciekawe czy byłbym anonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ByczekPazerny napisał:

Skoro sprawa aftera sie wyjasnila to czy sa na forum osoby ktore planuja sie na to wybrać? Dla mnie to najistotniejsza kwestia.

Ktoś pójdzie na pewno. Wiem, że można obracać się tylko wśród ludzi z tego forum, ale to nie jest cały fandom i jest wiele wartościowych osób, które nie udzielają się na forum, a które warto poznać przy takiej okazji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wonsz 
Spoko, ogólnie rzecz biorąc to się z Tobą zgadzam. ;) Po prostu miałem nadzieję się upewnić, bo z własnego doświadczenia wiem że o wiele łatwiej jest połapać się pośród ludzi kiedy ma się do kogo gębę otworzyć. No nic - nie chcę tutaj dłużej robić prywaty - sorry za spam, przemyślę sobie sprawę i ew. przyjadę na after, bo żeby udało mi się na konwent to szanse minimalne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2019 o 12:50, Wonsz napisał:

Ktoś pójdzie na pewno. Wiem, że można obracać się tylko wśród ludzi z tego forum, ale to nie jest cały fandom i jest wiele wartościowych osób, które nie udzielają się na forum, a które warto poznać przy takiej okazji :)

Na przykład ja xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SPIDIvonMARDER napisał:

2. Prelekcja próbująca odpowiedzieć na pytanie, czy magia w MLP to nie jest przypadkiem ciemna strona mocy ;

Kurcze, jako że nie jestem w stanie przyjechać na ten meet, czy nie wiesz czy twoja prelekcja zostanie nagrana? Lub sam nie planujesz? Ja mam nadzieję na kanał "Biblioteki Twi", ale nie wiem czy ten YTber to nagra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Trikster napisał:

Kurcze, jako że nie jestem w stanie przyjechać na ten meet, czy nie wiesz czy twoja prelekcja zostanie nagrana? Lub sam nie planujesz? Ja mam nadzieję na kanał "Biblioteki Twi", ale nie wiem czy ten YTber to nagra.

Na 90% accu będzie to nagrywał, a na 100% będę prowadził tę prelkę na jakimś kolejnym meecie. Temat jest rozwojowy, a przed nami (zapewne) brzemienny sezon. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...