Skocz do zawartości

Witam wszystkich c:


kaputo

Recommended Posts

Hejka!

Właśnie założyłem konto, w poradniku dla żółtodziobów polecono mi, abym dodał tu wpis. 

A więc... Oto on! Nie chcę się tu długo rozpisywać, większość informacji jest na moim profilu, na który oczywiście zapraszam, jeśli moja osóbka was interesuje oczywiście.

Nie wiem czy wypada, ale chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, na przykład jak tu jest z aktywnością.

Po za tym, mam nadzieję na poznanie kilku nowych osóbek c: 

Liczę na milutkie powitanie i mile spędzony czas z innymi użytkownikami ^^

Edytowano przez kaputo
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :lunahug2:

 

52 minuty temu, kaputo napisał:

chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, na przykład jak tu jest z aktywnością.

 

Jeśli pytasz o aktywność użytkowników, to ostatnio jest mizernie. Czasem w forumowych zabawach jest kilka osób aktywnych. Ale przyjdzie niedługo 9-ty sezon i może wtedy forum odżyje, chociażby w dziale z dyskusjami odnośnie odcinków. 

 

53 minuty temu, kaputo napisał:

Po za tym, mam nadzieję na poznanie kilku nowych osóbek c: 

 

To Ci się może udać :bronies:

 

Baw się tu dobrze! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam, witam.

Możesz liczyć na miłe powitanie no a, przynajmniej ode mnie :), ale raczej nie masz się o co martwić. 

Z aktywnością? Cóż, różnie. Raz większa, raz mniejsza, choć raczej na szałową nie ma co liczyć. 

Poznasz z pewnością parę osób. 

Cóż tu jeszcze... w sumie nic, miłego pobytu.

Pozdrawiam!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Bońku jak ja dawno nikogo nie witałem... Tak więc Cześć! Cosy jestem a ty *czyta plakietkę z imieniem* Ka-puto, Tak? Miło poznać! Lubisz ser? Ekchem... Znaczy... Mam do ciebie parę pytań na dobry początek znajomości... Wszedłem na twój profil i zaciekawiło mnie to, że lubisz robić zdjęcia, nawet jak amatorsko to nie ważne, ponieważ dzisiejsze aparaty w telefonach mogą dorównywać jakością tym w aparatach. Może byś się pochwalił Paroma swoimi zdjęciami? A po za tym mogę zapytać, co uważasz o tym do dawać ser do wszystkich potraw? A tak w ogóle to lubisz ser? >< A tak na poważnie... To jak to się stało, że przestałeś się wstydzić MLP? 

Edytowano przez Cozy Glass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaputo napisał:

Nie wiem czy wypada, ale chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, na przykład jak tu jest z aktywnością.

 

Jak tu jest z aktywnością? No cóż... Na dzień dzisiejszy fatalnie. :rd2: Próbowałem coś tam napisać tu i tam, ale nikt inny się nie udziela. Aktywne są jedynie najprostsze zabawy. Jestem pewien, że sytuacja poprawi się po premierze 9 sezonu

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Anoax napisał:

Witaj! Bońku jak ja dawno nikogo nie witałem... Tak więc Cześć! Anoax jestem a ty *czyta plakietkę z imieniem* Ka-puto, Tak? Miło poznać! Lubisz ser? Ekchem... Znaczy... Mam do ciebie parę pytań na dobry początek znajomości... Wszedłem na twój profil i zaciekawiło mnie to, że lubisz robić zdjęcia, nawet jak amatorsko to nie ważne, ponieważ dzisiejsze aparaty w telefonach mogą dorównywać jakością tym w aparatach. Może byś się pochwalił Paroma swoimi zdjęciami? A po za tym mogę zapytać, co uważasz o tym do dawać ser do wszystkich potraw? A tak w ogóle to lubisz ser? >< A tak na poważnie... To jak to się stało, że przestałeś się wstydzić MLP? 

Hej! Trafiłeś na odpowiednią osobę! Jestem z tych, którzy wręcz kochają ser :DD Zapiekanki, pizza, Cheesetilla czy choćby kanapki z serem. Nie ma serka którego bym nie lubił! 

Zdjęciami na pewno chętnie się pochwalę ^^ Powiedz tylko gdzie c: Póki co nie jestem w stanie tu umieścić żadnego, a nawet zdjęcia profilowego :c Może wiesz o co chodzi? 

Przestałem się wstydzić, gdy uznałem, że jako już prawie pełnoletni członek fandomu nie powinienem zachowywać się jak dziecko, powinienem się wyrażać, pokazywać jaki jestem na prawdę, nie zważając na to, jak widza mnie inni. W ciągu miesiąca nabyłem bluzę, kilka magazynów z figurkami i plakatami, oraz powiesiłem na ścianie jedną ze swoich prób rysowania. 

Dziękuję za przemiłe powitanie! 

 

 

23 godziny temu, Triste Cordis napisał:

Jestem pewien, że sytuacja poprawi się po premierze 9 sezonu

Mam taką nadzieję! Ale skoro w ciągu jednego dnia odpisało mi kilka osób, ta frekwencja mi w zupełności wystarczy c: Obawiałem się, że forum jest po prostu martwe i rejestrowałem się na próżno. Jednak widok waszych odpowiedzi napawa mnie optymizmem ^^ 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kaputo napisał:

Hej! Trafiłeś na odpowiednią osobę! Jestem z tych, którzy wręcz kochają ser :DD Zapiekanki, pizza, Cheesetilla czy choćby kanapki z serem. Nie ma serka którego bym nie lubił! 

Zdjęciami na pewno chętnie się pochwalę ^^ Powiedz tylko gdzie c: Póki co nie jestem w stanie tu umieścić żadnego, a nawet zdjęcia profilowego :c Może wiesz o co chodzi? 

Przestałem się wstydzić, gdy uznałem, że jako już prawie pełnoletni członek fandomu nie powinienem zachowywać się jak dziecko, powinienem się wyrażać, pokazywać jaki jestem na prawdę, nie zważając na to, jak widza mnie inni. W ciągu miesiąca nabyłem bluzę, kilka magazynów z figurkami i plakatami, oraz powiesiłem na ścianie jedną ze swoich prób rysowania. 

Dziękuję za przemiłe powitanie! 

1. SEROWNICY ŁĄCZMY SIĘ! 
2. Możesz tu wstawić zdjęcia, albo w sumie galerie możesz swoją stworzyć ><
3. Wiesz... to też może się zemścić gdy jednak chciałbyś być trochę akceptowany w grupie, ale mam nadzieje że na dobrą grupę trafisz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jelly napisał:

 czym się interesujesz? Może jakieś gry, militaria, gotowanie czy cokolwiek innego? :rdhug:

 

Hej! 

Interesuję się wieloma rzeczami, jednak z takich moich głównych to: Gry Video ( Głównie RTS ) pisanie czegoś na kształt opowiadań, lub mini historyjek, informatyka ( bardziej hardware, jednak powoli wgryzam się w HTML ) od czasu do czasu biegam. Militariami też się interesuję, moim marzeniem jest zezwolenie na broń! Gotować, też coś tam umiem, często spędzam godzinę, żeby zrobić jedzenie na 5-10 minut xD 

Kiedyś starałem się szkicować, ale to jednak chyba nie moja bajka, przez co często nie umiem pokazać komuś swoich myśli, więc muszę je na prawdę długo i szczegółowo opisywać, niestety niektórzy nie lubią czytać moich zawiłych i czasami pokręconych wypowiedzi :/ 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kaputo napisał:

Kiedyś starałem się szkicować, ale to jednak chyba nie moja bajka

Nikt od początku pięknie nie rysował, trochę praktyki i powoli wszystko wychodzi! Nie poddawaj się w rysowaniu, bo mi dojście do poziomu, z którego jestem w miarę zadowolona zajęło 2 lata (a dalej jestem zdania, że bardzo dużo odkrywania przede mną).
Zakładam, że wiele osób na forum z chęcią by przeczytało próbkę opowiadań albo jakiegoś krótkiego fanficka w Twoim wykonaniu, a przy okazji dostałbyś parę rad od osób, które siedzą w tym od dłuższego czasu! Jak będziesz miał chwile to zajrzyj sobie do działu z twórczością oraz rozpoznaj się co i jak. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jelly napisał:

 Jak będziesz miał chwile to zajrzyj sobie do działu z twórczością oraz rozpoznaj się co i jak. ^^

Widziałem ogłoszenie o konkursie literackim... I postanowiłem wziąć w nim udział! Więc jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to na pewno będzie okazja, aby przeczytać moje wypociny ^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kaputo napisał:

Widziałem ogłoszenie o konkursie literackim... I postanowiłem wziąć w nim udział! Więc jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to na pewno będzie okazja, aby przeczytać moje wypociny ^^

No patrz, nawet nie trzeba było Ciebie namawiać. :rd4: No to życzę powodzenia i trzymam kciuki, a nuż Ci się uda coś osiągnąć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...