Fan MLP i EG

Czy sezon 9 serialu My Little Pony zakończy go na zawsze czy rozpocznie poprostu nową generację?

Recommended Posts

Czy sezon 9 zakończy serial na zawsze czy może jednak coś powstanie? I czy z końcem serialu My Little Pony Equestria Girls też się skończy? Kiedyś coś czytałem o jakieś nowej generacji MLP ale nie wiem nic dokładnie i się pytam czy serial się zakończy na sezonie 9 czy będzie jakaś nowa generacja

• Upvote 1

24 minuty temu, Fan MLP i EG napisał:

Czy sezon 9 zakończy serial na zawsze czy może jednak coś powstanie? I czy z końcem serialu My Little Pony Equestria Girls też się skończy? Kiedyś coś czytałem o jakieś nowej generacji MLP ale nie wiem nic dokładnie i się pytam czy serial się zakończy na sezonie 9 czy będzie jakaś nowa generacja

Będzie 5 generacja, bo niby czemu miało by jej nie być, skoro po każdej ostatniej generacji powstaje kolejna...

BTW po co robisz ten temat, skoro sam sobie już odpowiedziałeś na te pytanie w innym temacie?

Spoiler

DbF8B.jpg

Edited by BiP
  • Upvote 2

@Fan MLP i EGIstnieją już nawet dwa podobne tematy, nie widzę sensu zakładania kolejnego.

Szczególnie, że nawet znalazłeś jeden z tych tematów i się w nim wypowiedziałeś, pisząc posta pod postem, czego NIE ROBIMY. Istnieje opcja edytuj, usuń.

Wstawiam linki do obu tematów, a ten wrzucam do kosza.