DarknessLogan

MLP Dreams Come True || TOM I Zapomniana historia [NZ][violence][OC]

Recommended Posts

Historia zaczyna się na długo przed przemianą księżniczki Luny w Nightmare Moon, gdy na świat przychodzi biała klacz-jednorożec... To dzięki niej w przyszłości m. in. Twilight Sparkle została księżniczką przyjaźni, ale mimo to na życzenie Pani Dnia jej historia została schowana głęboko na dnie wspomnień i nigdy nikt o niej nie zamienił słowa, przez co została zapomniana, a dla innych nawet zaginiona. Oto powieść o Księżniczce Czasu.

 

1. Początek 

2. Perspektywa demona

3. Siostrzyczka

4. List <---- z dedykacją dla @migdzik , pomysłodawcy fabuły :)

5. Drink Apple

6. Wszędzie dobrze, ale...

 

~~~~~~~~~~~~~~~

Opowiadanie jest w całości autorskie, tak samo jak postacie występujące w nim (chodzi mi głównie o OC). Dopiero zaczynam pisać i jeszcze się uczę, dlatego może to nie jest jakiś mega-super fanfik. Jednocześnie liczę na pozytywny odzew :))) Pozdrawiam każdego, a następny rozdział pojawi się niedługo.

Edited by DarknessLogan
  • Upvote 2
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udostępnij tekst, gdyż chwilowo trzeba uzyskać dostęp. A tak być nie może. Klikasz udostępnij, w prawym, górnym rogu, wybierasz zaawansowane i ustawiasz żeby każdy mógł komentować. To pomaga

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przybyłem, zobaczyłem, oceniłem.

Akcja gra na łeb na szyje, nie jest to zbyt dobre, no ale nie każdy fanhyc musi mieć spokojną i powolną akcję. Radze jednak trochę popracować nad opisami, czasem są zdecydowanie za mało szczegółowe. Co do fabuły — na razie nic super porywającego. Mam nadzieje, że trochę zmieni tory, bo z tego, co widze, obecnie jedzie na typowe ratowanie świata. Styl - jak styl. Radzę tekst wyjustować, ładniej wtedy wygląda.

Spoiler

I jakim cudem Happy dostała znak zegarka za skoczenie do tej czarnej postaci?

Podsumowując — jest co naprawiać :v, jednak nie odstrasz się, bo nie od razu Rzym zbudowano. Tymczasowo masz okejke, a ja będę cierpliwie czekał na ciąg dalszy.  

Edited by Ziemniakford111222
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za te podsumowanie, nad opisami rzeczywiście popracuje, fabuła nie będzie się ciągnęła tylko na ratowaniu świata, a co do znaczka... Może w późniejszym czasie zostanie to wyjaśnione. Jeszcze raz dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak tagów. Jeżeli używasz w nazwie tematu tagu [Seria] to w temacie przy każdym fanfiku muszą znaleźć się odpowiednie tagi. Podkreślam - w poście, nie w google docs. Czas na poprawę - 2 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now