DarknessLogan

MLP Dreams Come True || TOM I Zapomniana historia [NZ][violence][OC]

Recommended Posts

Historia zaczyna się na długo przed przemianą księżniczki Luny w Nightmare Moon, gdy na świat przychodzi biała klacz-jednorożec... To dzięki niej w przyszłości m. in. Twilight Sparkle została księżniczką przyjaźni, ale mimo to na życzenie Pani Dnia jej historia została schowana głęboko na dnie wspomnień i nigdy nikt o niej nie zamienił słowa, przez co została zapomniana, a dla innych nawet zaginiona. Oto powieść o Księżniczce Czasu.

1. Początek 

2. Perspektywa demona

3. Siostrzyczka

4. List <---- z dedykacją dla @migdzik , pomysłodawcy fabuły :)

5. Drink Apple

6. Wszędzie dobrze, ale...

~~~~~~~~~~~~~~~

Opowiadanie jest w całości autorskie, tak samo jak postacie występujące w nim (chodzi mi głównie o OC). Dopiero zaczynam pisać i jeszcze się uczę, dlatego może to nie jest jakiś mega-super fanfik. Jednocześnie liczę na pozytywny odzew :))) Pozdrawiam każdego, a następny rozdział pojawi się niedługo.

Edited by DarknessLogan
  • Upvote 2
  • Like 2

Udostępnij tekst, gdyż chwilowo trzeba uzyskać dostęp. A tak być nie może. Klikasz udostępnij, w prawym, górnym rogu, wybierasz zaawansowane i ustawiasz żeby każdy mógł komentować. To pomaga

• Upvote 2

Przybyłem, zobaczyłem, oceniłem.

Akcja gra na łeb na szyje, nie jest to zbyt dobre, no ale nie każdy fanhyc musi mieć spokojną i powolną akcję. Radze jednak trochę popracować nad opisami, czasem są zdecydowanie za mało szczegółowe. Co do fabuły — na razie nic super porywającego. Mam nadzieje, że trochę zmieni tory, bo z tego, co widze, obecnie jedzie na typowe ratowanie świata. Styl - jak styl. Radzę tekst wyjustować, ładniej wtedy wygląda.

Spoiler

I jakim cudem Happy dostała znak zegarka za skoczenie do tej czarnej postaci?

Podsumowując — jest co naprawiać :v, jednak nie odstrasz się, bo nie od razu Rzym zbudowano. Tymczasowo masz okejke, a ja będę cierpliwie czekał na ciąg dalszy.  

Edited by Ziemniakford111222
  • Upvote 1

Dzięki za te podsumowanie, nad opisami rzeczywiście popracuje, fabuła nie będzie się ciągnęła tylko na ratowaniu świata, a co do znaczka... Może w późniejszym czasie zostanie to wyjaśnione. Jeszcze raz dzięki :)

Brak tagów. Jeżeli używasz w nazwie tematu tagu [Seria] to w temacie przy każdym fanfiku muszą znaleźć się odpowiednie tagi. Podkreślam - w poście, nie w google docs. Czas na poprawę - 2 dni.