Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Problem] Nie mogę przesłać żadnego obrazka


Morrslieb

Recommended Posts

Próbowałem wielokrotnie zmienić sobie avatar i zdjęcie tła profilu, ale bez skutku.  Żadna z metod nie działa, w tym używanie tylko obrazków png. Ponadto, kiedy chciałem wstawić do tego posta zdjęcie błędu, odpowiedziało mi tym samym błędem.

Oto notyfikacja która pojawia się przy błędzie:

Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. -200

 

Zalogowałem się korzystając z Google zamiast stworzyć konto w zwyczajny sposób. Czy błąd może być związanie z likwidacją Google+? Jeśli tak, to czy utworzenie nowego konta byłoby konieczne?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego sprobówałem i magicznie zadziałało - dzięki wielkie! Ten problem zatem jest z głowy, o ile rozwiązanie jest z deka nieporęczne.

Wklejanie za pomocą URL działa również w komentarzu. Jednakże nadal nie mogę zmienić tła profilu (widzę tylko opcję wybrania pliku z dysku). Nawet na telefonie, na wersji mobilnej, wyskakuje ten sam błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod sprawę, mogę dodać obrazek przez adres URL, ale dodanie obrazka z galerii na kompie (w przypadku ustawiania zdjęcia w tle nie ma opcji z adresem URL więc moja galeria to jedyne przyzwolone źródło) jest niemożliwe i każda próba, niezależnie od rozmiaru czy rozszerzenia obrazka kończy się wywaleniem komunikatu "Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. -200"

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2019 o 00:17, PervKapitan napisał:

A próbowałeś może zmienić na .gif rozszerzenie?

Przepraszam za późną odpowiedź. Spróbowałem tego, zrobiłem z obrazka .gif, ale wyszedł ten sam błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...