Skocz do zawartości

Witajcie znowu!


Shun

Recommended Posts

Hej! Jestem Michał :NjdaT:

Myślę, że większość z was mnie zupełnie nie zna (a ja was tym bardziej), ale chciałbym się przedstawić wracając do fandomu, który tak wiele zmienił w moim życiu.

Wszystko zaczęło się dawno temu, kiedy po raz pierwszy oglądałem MLP. Początkowo się z tym kryłem, ale to chyba wszyscy wiedzą jak jest. :starcry:

Swoich pierwszych kroków w 2014 na forum zbytnio nie pamiętam, ale przesiadywałem tu naprawdę dużo pisząc z niesamowitymi ludźmi na niezliczone tematy.

Pod koniec 2015 roku (a dokładnie w sylwestra) zostałem przyjęty do załogi Radia Yay i byłem dumny, że pisząc artykuły mogę aktywnie działać w fandomie. :yay:

Ogromnym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że podczas mojego jedynego ponymeetu, a dokładnie Krakowskiego Ponymeetu 12.2 kilka osób mnie rozpoznało, co było niezwykle miłe, chociaż muszę przyznać, że wtedy byłem o wiele bardziej introwertyczną osobą niż dzisiaj, ale sam konwent wspominam nieziemsko miło, a autograf Pana Mikołaja Klimka na kartce z Królem Sombrą nadal jest w specjalnym miejscu.:sombra2:

 

Niestety jakoś tak wyszło, że wraz z brakiem czasu w liceum odsunąłem się od fandomu i moje zaangażowanie powoli wygasało, co w 2016 poskutkowało moim odejściem z fandomu i wyprzedaży kolekcji figurek. :rarsad: 

Minęły 3 lata i baaaardzo dużo się zmieniło, między innymi to, że zająłem się mistrzowaniem sesji RPG... i pewnego dnia pojawiło się polskie wydanie  podręcznika do Equestrii i dzięki temu po prostu wróciłem ! :rd6:

 

Dziwnie się piszę taki tekst, ale chciałem to wreszcie powiedzieć, bo nigdy wcześniej nie miałem okazji. Nie chcę, żebyście odebrali to jako chwalenie się kim ja tam nie byłem w tym Radiu itp.

Piszę to, bo dzięki MLP stałem się o wiele bardziej śmiałym i otwartym na innych człowiekiem, co zmieniło moje podejście do życia i pomogło w poznaniu wielu osób, które są dzisiaj moimi bliskimi przyjaciółmi. 

Żałuję, że nie oglądałem serialu i nie bywałem tutaj kiedy przyszły gorsze dni, na które cała pozytywna energia związana z MLP jest dobrym lekarstwem.

Może nie będę tu codziennie, może czasem dłużej, ale myślę, że mogę się spokojnie nazywać Bronym, bo "pastelowe kucyki" zmieniły (i nadal zmieniają) moje podejście do szarej rzeczywistości.

 

Kim jestem? 

Trochę zwariowanym gościem, który uwielbia zbierać różne rzeczy. Głównie kolekcjonuję figurki LEGO i komiksy superbohaterskie zarówno Marvela jak i DC Comics.

Uwielbiam gry, zarówno komputerowe/konsolowe jak i planszowe, czy granie we wyżej wspomniane sesje RPG.

Marzę o zostaniu pisarzem i czasem coś tam sobie skrobię, ale nigdy nie kończę tego co zaczynam... i chyba wypada to zmienić.

 

Czym się zajmuję?

Studiowałem 1,5 roku pewną fizykę i niestety większość tych niefortunnych studiów mogę nazwać gorszymi dniami. Jestem po prostu bardziej humanistą, ale dzięki takiemu trochę pechowemu wyborowi dużo się nauczyłem, głównie jeśli chodzi o dorosłe życie. Podjąłem, więc trudną decyzję o zmianie ścieżki i obecnie sobie czekam na nowy semestr pracując i ucząc się nowych rzeczy, żeby aktywnie spędzać czas.

 

Chyba starczy tej prywaty :ajunsure:

Bardzo serdecznie witam wszystkich! :pinkiesmile:

Edytowano przez Shun
  • +1 1
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło cię widzieć z powrotem(pomimo tego,że widzę cię tu po raz pierwszy).

Prawda każdy gdzieś i jakoś zaczynał być bronym.

Niektórzy mogliby ci pozazdrościć byciu oficjalnym członkiem danego projektu, ale i tak są osoby które cię spierają.

Wiesz, zdarza się nawet tym co najbardziej aktywni w fandomie, to normalne.

Najbardziej mi imponuje to,że wróciłeś do fandomu w bardzo oryginalny sposób:

4 godziny temu, Shun napisał:

"i pewnego dnia pojawiło się polskie wydanie  podręcznika do Equestrii i dzięki temu po prostu wróciłem ! "

Poza tym nie wszyscy wracają po tym jak odeszli z różnych powodów(w twoim brak czasu i stratą zaangażowania),ale jak już wracają... to przynoszą ze sobą pozytywne emocje.

4 godziny temu, Shun napisał:

Żałuję, że nie oglądałem serialu i nie bywałem tutaj kiedy przyszły gorsze dni, na które cała pozytywna energia związana z MLP jest dobrym lekarstwem.

Może nie będę tu codziennie, może czasem dłużej, ale myślę, że mogę się spokojnie nazywać Bronym, bo "pastelowe kucyki" zmieniły (i nadal zmieniają) moje podejście do szarej rzeczywistości.

Nie przejmuj się tym co było w przeszłości,bo tego jak bardzo byś chciał nie zmienisz(chyba,że w niedalekiej przyszłości wymyślą maszynę czasu.)Ważne, że wróciłeś.Nawet jeśli nie będzie cię przez cały czas i od czasu do czasu znikał na dłużej, to dobrze przynajmniej słyszeć, że utożsamiasz się jak Brony.Nawet nie masz pojęcia jak bardzo to zmienia podejście do tej szarej rzeczywistości.Sam nawet nie mam pojęcia.

 

Widzę,że masz ciekawe zainteresowania,nawet zauważam niektóre z nich u siebie.

4 godziny temu, Shun napisał:

Czym się zajmuję?

Studiowałem 1,5 roku pewną fizykę i niestety większość tych niefortunnych studiów mogę nazwać gorszymi dniami. Jestem po prostu bardziej humanistą, ale dzięki takiemu trochę pechowemu wyborowi dużo się nauczyłem, głównie jeśli chodzi o dorosłe życie. Podjąłem, więc trudną decyzję o zmianie ścieżki i obecnie sobie czekam na nowy semestr pracując i ucząc się nowych rzeczy, żeby aktywnie spędzać czas.

Wiem coś o podjęciu decyzji których nie wypaliły.Może nie o samych studiach(bo ciągle jestem w liceum),ale o samym wyborze.Zawsze się to czego się nauczymy, będzie przydatne później.Życzę ci powodzenia w takim razie.

 

4 godziny temu, Shun napisał:

Chyba starczy tej prywaty :ajunsure:

Nie no. Gdzie tam,znowu. Czuj się na u siebie w domu :pinkieawesome:.

No dobrze teraz zakończę ten mój długi post w swój specjalny sposób:

Witaj z powrotem! Już słyszę, jak Pinkie skaczę z radości i szykuje imprezę dla ciebie[...]

(Oops! Miałem nie mówić).

Teraz na serio:

Życzę ci miłego czasu. Pamiętaj,żeby czasem wpaść.

Pozdrawiam

C. J Sparkle A.K.A Cezary.

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za niesamowicie miłe przyjęcie :pinkiehug:

Dnia 13.05.2019 o 23:53, natkos napisał:

Mistrzowanie gry i to jeszcze w uniwersum MLP, już Cię lubię!

 

Jestem już po pierwszej sesji, która była tylko tworzeniem postaci, ale jeśli nigdzie nikt nie recenzował Equestrii: Gry wyobraźni to chętnie podejmę się tego zadania na dniach :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Shun napisał:

Jestem już po pierwszej sesji, która była tylko tworzeniem postaci, ale jeśli nigdzie nikt nie recenzował Equestrii: Gry wyobraźni to chętnie podejmę się tego zadania na dniach :salut:

Tworzenie postaci potrafi być czasochłonne, zwłaszcza jeśli nie wiesz co robisz(Mi coś takiego się przydarzyło).

A co do recenzji... sądzę, że mógłbyś się podjąć tego zadania.

Nie tylko z powodu braku innych recenzji, ale dla samego siebie.

Dnia 12.05.2019 o 22:31, C.J Sparkle napisał:

"i pewnego dnia pojawiło się polskie wydanie  podręcznika do Equestrii i dzięki temu po prostu wróciłem ! "

Dla samego faktu,że to powiedziałeś.

Dla faktu z którego wróciłeś do fandomu.

Trzymam kciuki :rwink:.

PS:"Do never give up!"

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...