Skocz do zawartości

[Wywiad] Bleflar


BiP

Recommended Posts

Witamy ponownie :cmc: w kolejnym wywiadzie, którego tym razem udzielił Bleflar.

HAbvJml.gif

 

 

1. Na początek, opowiedz kilka słów o sobie.

W porządku.Jestem Bleflar i żyje w Warszawie. Oglądam serial od 4 lat ale na forum jestem dopiero od trzech.

 

2. Jak dowiedziałeś się o serialu i forum?

Wchodziłem w fandom dosyć stopniowo. Najpierw obejrzałem kilka odcinków, spodobało mi się. Potem oglądałem je coraz częściej. A potem jakoś tak trafiłem na forum.

 

3. Jak widzisz przyszłość forum?

Nie jestem zbyt dobrym futurologiem. Ale wydaje mi się że może się zrobić lekka dezorganizacja z powodu braków kadrowych.

 

4. Jakie tematy na forum lubisz najbardziej, zabawy, quizy, dyskusje, galerie, itd?

Całkiem lubię fanfiki i gry forumowe RPG.

 

5. Co ci się najbardziej podoba na forum, a co najmniej?

Całkiem lubię społeczność. Zaskakująco mało kompletnych świrów jak na fandom kreskówki. Ale za to trochę mi się nie podoba ścisłość reguł. Zwłaszcza w dziale off-top.

 

6. Czym się inspirowałeś, wybierając taki właśnie nick?

Kiedy miałem sześć lat była taka platforma z grami na którą trzeba się było zalogować. I wtedy znikąd dostałem pomysł na nick. I od tamtej chwili używam go wszędzie

 

7. Czy twój nick coś oznacza? Ma może dosłowne znaczenie?

Nie, nic nie oznacza.

 

8. Jakbyś rozmawiał z osobą która jest anty brony?

Zapewne jak z normalną osobą jeśli oprócz tego nie ma jakiś innych cech charakteru które mi się nie podobają. Nie afiszuję się z oglądaniem MLP.

 

9. Co sądzisz obecnie o fandomie?

Fandom jak każdy inny. Ma swoją złą i dobrą stronę. I niestety jak u większości fandomów ludzie z zewnątrz głównie widzą tą złą stronę. I stąd brony mają złą reputację.

 

10. Powiedz proszę, udzielasz się w fandomie: rysujesz, piszesz opowiadania, tworzysz muzykę etc?

Razem z @Zofifi robimy razem fanfik ale powoli nam idzie.

 

11. Gdybyś mógł się przenieść do krainy Equestrii, to kim chciałbyś tam być i jak chciałbyś spędzić tam swój czas?

Zapewne nie chciałbym się przenieść. Ale jak już to zapewne zwiedzać krainę, i jeżeli jestem jednorożcem to ćwiczyć magię.

 

12. Byłeś już na jakimś meecie? Jeśli nie, to czy planujesz?

Nie, nie byłem nigdy na meecie i wolę tego nie zmieniać.

 

13. Którą postać z tła chciałbyś widzieć częściej?

Derpy, wiem że to niezbyt oryginalna odpowiedź ale ze wskazówek w niektórych odcinkach wydaje mi się że może ona mieć jakieś interesujące backstory.

 

14. Jaka jest twoim zdaniem największa zaleta i wada serialu?

Podoba mi się to że to dobry serial z interesującą fabułą i postaciami. Nie podoba mi się to że serialem rządzi przede wszystkim konieczność sprzedawania zabawek. No i oczywiście jest dla małych dziewczynek więc jest miejscami ciut za bardzo przesłodzony.

 

15. Wiele osób ukrywa zainteresowanie serialem. Czy twoi najbliżsi wiedzą, że go oglądasz? A jeśli tak, to jak na to reagują?

A i owszem ukrywam. Tylko moja siostra wie że oglądam. Ale ona też ogląda serial.

 

16. Czy przed MLP udzielałeś się w jakieś grupie?

Przed MLP? Nie. Ale teraz trochę się udzielam w fandomie SCP.

 

17. Czy oprócz MLP oglądasz jakieś inne seriale?

Tak, całe mnóstwo.

 

18. Czy widziałeś już film MLP, jeśli tak to czy się podobał?

Widziałem, i był… przyzwoity. Ale mógłby być nieporównywalnie lepszy.

 

19. Jaki jest twój ulubiony film, oprócz MLP  ?

Avengers.

 

20. Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?

Nie mam jakiegoś szczególnego. Słucham po trochu od kilku.

 

21. Chciałbyś wrócić do okresu dzieciństwa?

Jak każdy.

 

22. Masz jedno życzenie do spełnienia. Jakie to życzenie?

Chciałbym mieć stabilne źródło utrzymania bez pracowania przez pół dnia jak skończę studia.

 

23. O czym najbardziej lubisz rozmawiać, na jakie tematy mógłbyś dyskutować godzinami?

Zapewne gry strategiczne.

 

24. W co lubisz najbardziej grać?

Gry strategiczne oraz tabletop RPG.

 

25. Jak lubisz spędzać wolny czas?

Czytając lub grając. Nie mam jeszcze jakiegoś szczególnego hobby.

 

MWeSSdU.png?1

 

26. Lubisz czytać o "MLP", a polecasz jakieś ciekawe opowiadania i które są twoje ulubione?

Tak lubię. I moim ulubionym opowiadaniem o MLP jest Czas i Harmonia. Bardzo polecam.

 

27. Interesujesz się grami RPG, a jakie konkretnie planszowe, czy może wolisz grać na komputerze? I jakie byś polecił?

Uwielbiam gry tabletop RPG. Zwłaszcza Dungeons and Dragons.

 

 

I to wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę i za udzielone pytania i zapraszamy do czytania kolejnych wywiadów :cmc:

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...