Skocz do zawartości

Nie będzie zestawu Lego z MLP


MarianWisniewski

Recommended Posts

To i tak by nie przeszło. Powody są takie:

 

1. Jak już sam wspomniałeś, Hasbro ma swoje własne klocki. Aha, i nie nazywaj ich podróbą lego. Patent wygasł dawno temu, i teraz każdy może mieć swoje własne klocki konstrukcyjne. Podróba Lego to np. Lepin, który oferuje serię "Star Plan" (i kilka innych) 

2. Bez obrazy, ale "kucyki pony" nie za bardzo nadają się do tej serii. Bum na kuce przeminął i nie wróci. 

3. Mogę się mylić, ale Lego chyba nie wydaje licencjonowanych zestawów IDEAS z bajek/filmów, w których nie ma ludzi, a raczej "istot człekokształtnych".  

 

PS. Mógłbyś pochwalić się swoim projektem? :fswhat: Z przyjemnością ocenię czy nadawałby się do IDEAS. Ciekawi mnie, czy reprezentuje taki poziom:

Spoiler

5623305-explosion-thumbnail-full.jpg

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Ależ może wydawać. Przykład: Milsele - seria o serialu bez ludzi, chociaż ich części pojawiają się w czasie przemian.

Źle to ująłem. Miałem na myśli serię IDEAS (już poprawione). Innym przykładem zestawów z bajek jest serial Unikitty, który swoją drogą jest naprawdę fajny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówię. Słowa: "Mikołaj istnieje" oraz "pierwszy raz zobaczyli projekt z kucykami." są tak samo prawdopodobne. Czyli nie są :) 

 

Dowód na to, że istnieją MOCe MLP? Proszę :hmpf:

 

Znalazłem też coś takiego. 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...