DarknessLogan

Główna bohaterka mojego fika - Happy Hours

Recommended Posts

Imię: Happy Hours

Tytuł(y): Księżniczka Czasu, Strażniczka Serca Czasu i Opiekunka Elementów Marzeń

Urodziny: 2 lutego ????

Rasa: Jednorożec/Alikorn

Wygląd:

Spoiler

MwoH9a8

-Włosy niebieskie, proste

-Biała maść, na skrzydłach przechodzi w niebieski

-Niebieskie oczy

Rodzina:

- Mama: Floral

- Tata: nigdy nie poznała

- Przyszywana siostra: White Snow (Nature Hours

- Córka: Snownight

- Mąż: Lightning

- Przyszywana siostrzenica (córka Nature): Darkness Logan

- Narzeczony Nature: Enere Black

- Pokojówka/ najbliższa przyjaciółka/ przyszywana ciocia Snownight: Sapphire Crystal

- Siostra Sapphire: Sleep Light

Charakter:

Happy odznacza się mądrością, lojalnością, szczerością i odwagą. Jako Księżniczka Czasu musi być także cierpliwa i odpowiedzialna, gdyż to jej przypada pilnowanie Zegara (sporej kuli magii w połowie tylko widocznej nad powierzchnią, dzięki niej Happy wie co się dzieje w innych miejscach w całej Equestrii). Jest również znana ze swojej upartości, niewielu udało się ją złamać. Czasami bywa jednak zbyt nerwowa w niektórych sprawach, nie bardzo lubi mówić o tym, co czuje. Jest również strażniczką Serca Zegara, które nosi na swoim naszyjniku.

Znaczek: zwykły, ścienny zegar z brązową obramówką i białą tarczą, który pokazuje godz. 3

Znaczenie znaczka: "według mnie to co zrobiłaś jako pięcioletnia klacz spowodowało, że napisałaś sobie taki los. Po prostu było ci pisane zostać Księżniczką Czasu. A może to twoja zdolność do kontrolowania czasu, zatrzymywania go…? Nie wiem, bynajmniej coś z tego." - Sapphire Crystal do Happy

Historia: W trakcie spisywania :)

Ciekawostki :)

- Happy jest jedną z moich pierwszych OC, które kiedykolwiek wymyśliłam (bodajże jest ona trzecią, zaraz to Enemy i Nature)

-Pierwotnie Happy miała być pegazem, sierotą, mieszkać w wymyślonym przeze mnie mieście z siostrą o imieniu Fire Happy

- Geneza jej imienia (dym dym dym) - kiedyś w telewizji leciała reklama (chyba) pociągów PKP i tam była jakaś promocja na przejażdżki… Happy Hours. I tak oto mamy imię.

- O ile dobrze pamiętam, gdy Happy już została jednorożcem to miała się zachowywać trochę jak Pinkie Pie. Wszędzie pełno, radosna itp.

Musiałam :))) być może z czasem dodam inne postacie, ale to nie jest pewne. :))))

Edited by DarknessLogan
  • Upvote 1