Recommended Posts

No dobrze, widzę, że przyda się wam podpowiedź. Oto ona:

Spoiler

Pierwsza część tej gry przyczyniła się do spopularyzowania napędów CD-ROM. Przez lata gry z tego gatunku nazywano "[tytuł zagadki]-podobne" (odpowiednik "doomo-podobne"). Seria ta rozpoczęła chwilową modę na gry, w których aktorzy zastąpili modele komputerowe. W ramach ciekawostki, pierwsza odsłona serii przez lata była najpopularniejszą grą na PC. Z tronu zrzuciły ją dopiero Simsy! :ohmy:

Edited by Triste Cordis

Hmm strzelam... 

Spoiler

Po pojeździe, w którym się znajduje ta osoba mogę celować w jakiś filmik z jakiejś serii Dune... może Dune 2000 albo stawiałbym na Mysta ale nie wiem która część. Mam część 1 gdzieś i raczej takiej grafiki nie było, ale łapka podobna.

No dobrze... Ostatnia podpowiedź. Omawiana gra to dzieło dwóch braci, które nie jest "egranizacją" żadnej książki ani filmu. 

Uwaga

Spoiler

Chyba mam odpowiedź...  Po przeglądnięciu wszystkich gier, jakie znam na Amigę, zacząłem się zastanawiać, w co gra Cheerful i przypomniało mi się, że kiedyś wspominał o Snesie więc zacząłem przeglądać gry z Pegasusa i na co trafiłem? Na tytuł, który ma identycznego bohatera i właśnie ów bumerang... czy odpowiedzią jest Power Blade? :twilight3:

Edited by Starlight Sparkle

Już jestem spokojnie panowie i panie. :godpony:

Po pierwsze. 

@Zandi Triste ma rację. Jeśli dajesz zagadkę muzyczną, to zmień nazwę pliku. Po włączeniu tej Twojej zagadki u góry ekranu było jak byk wypisane co to za ścieżka dźwiękowa... :twilight5:

Po drugie już śpieszę ze swoim spóźnionym screenem.

Spoiler

07024fe810a48.png

Edited by Starlight Sparkle

A to nie będzie Civilization VI?

Civilization Beyond Earth?

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.