Zandi

Sunset's Backstage Pass!

Recommended Posts

Zgadza się kolejny Special i to Taki z którefgo meliśmy lekki spoiler w postaci piosenki Find the Magic

Spoiler

Fabuła  cóż Sunny i spółka na festivalu ala Woodstock.Sunset i Pinkie mają chyzia na punkcie pewnego duetu muzycznego ale waidmo jak to Pinkie duże dziecko więc obu się nie udaje zobaczyć ulubionego artysty i Sunset smutna odchodzi na bok się wyszumieć, wtedy następuje wybuch  EQM i  Sunset zaczyna przeżywać "Dzień Świstaka. Z początku jesr nawet happy bo w którejś repecie udaje jej się zobaczyć ukochany zespół raniąc przy tym Pinkie, potem zaczyna się irytować i szuka powodu pętli winny okazuje się EQA zwany Time Tinder i tu wkracza1 podejrzany czyli Dazzlngs, ale kazuesię że to nie one idolki Sunset i Pinkie,bo dostały fiksu na punkcie perfekcji  ale  nasze bohaterki uśwaidamiją im że życie nie jest perfekcyjne i wszyscy są happy a złe oko Tinderoto zostaje zniszczone 

ofólem według mnie fajny specjal iwarty obejrzenia z morałem na poziomie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                i

• Upvote 2

Przybyłem

Zobaczyłem

Pytam się: Czemu nie ma ankiety?

Jest to jeden z odcinków, który uważam za bardziej udany. Z pewnością zobaczę go jeszcze kilka razy.

Zastanawia mnie tylko jedno:

Spoiler

Jakim cudem Sunset, w dniu w którym porwała wana, obudziła się w cześniej?:rarity5:

Warto zaznaczyć, że specjal jest na podstawie książki "Make Your Own Magic – The Starswirl Do-Over".

Polecam zobaczyć - są dodatkowe zakończenia :)

O i jeszcze jedno:

Spoiler

Ten ochroniarz - zajebisty :X

Edited by ConQrM

Wczoraj oglądałam special i uważam że był super jednak... myślałam że wątek syren będzie bardziej interesujący. W sumie to troche tak jak z chrysalis w sez.8 odc 13 - też myślałam że będzie ten wątek bardziej rozwinięty. Niemniej jednak bardzo mi sie odcinek podobał :)

Mam nadzieję że niebawem pojawi się tłumaczenie.