Skocz do zawartości

*uro joined the party*


Uro

Recommended Posts

Witajcie!

Kilkanaście minut temu się zarejestrowałem i chyba mogę powiedzieć że już trochę się tu rozejrzałem :) I postanowiłem że najlepiej by było zacząć od takiego postu : ) MLP oglądałem lata temu i teraz chcę do tego wszystkiego wrócić... ale już się doczytałem że 9 sezon był finałowym sezonem więc pewnie dlatego ludzie piszą że tu już za wiele się nie dzieje :/ albo po prostu ktoś sobie jaja robił :) No ale cóż... I tak postaram się wejść w fandom ponieważ tworząc tutaj konto miałem nadzieje na poznanie nowych ludzi i na odrobinę zabawy. To znaczy że chętnie bym porozmawiał z kimś z was żeby ogarnąć cokolwiek na tym forum hehe.. :pinkieawesome:

Edytowano przez Uro
  • +1 3
  • Lubię to! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego towarzysza na forum.

Osobiście nie rozumiem i nie podzielam zdania, że jak coś już nie wychodzi na bieżąco to nie można być tego fanem, być w fandomie. Serial może przestać mieć kontynuacje (i tak będzie miał w postaci nowej generacji), ale magicznie nie zniknie z tego świata i pamięci.

 

Czym się interesujesz/zajmujesz?

Lubisz grać w gry komputerowe? Jeśli tak to jakie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum przyjacielu :party:

Ja też nie mogę się doczekać nowej generacji MLP i nowych przygód z kucykami roli głównej. O to się nie bój, bo firma Hasbro będzie wymyślać nowe odcinki MLP.

Czy będziesz pisał własne fanfiki? Jeśli tak co będziesz pisał?

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy na naszym forum :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...