Skocz do zawartości

Wiam!


Insanire

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Jako nowy członek tego zacnego forum chciałem się przywitać i powiedzieć co nieco o sobie. Zacznę od tego, że poza mlp bardzo lubię oglądać również anime, chodź tylko te, które mi się podoba, jak na przykład Fullmetal Alchemist, czy AngelBeatss oraz Fate/Zero lub Code Geass. Anime oglądam dopiero od dwóch lat, w tym samym czasie zacząłem również grać w RPG. Warhamer i Cthulu nowe ulubione światy.

Natomiast uniwersum mlp znam już od paru lat i bardzo mi zapadł w pamięć, lecz bardziej od serialu, który obejrzałem prawie cały, podobały mi się fanfiki. Pierwszy z tego uniwersum był Fallout Equestria, a potem innego tego typu. W sumie na tym forum również je czytałem, jako gość np. Austraeoh tłumaczone przez Coldwinda, Kod Equestria Lyokoherosa, Blask Księżyca _Rev_, CRISIS: Equestria tłumaczona przez aToma. Sam napisałem parę początków Fików (bardziej szkiców), których nie ujrzały nikt poza mną, ale chce spróbować, choć ortografia u mnie wącha kwiatki od spodu wraz ze składnią. Staram się ożywić te dwa trupy, ale na razie drgają im palce. Dlatego mam nadzieje, że przezwyciężę moje główne wady niepewność i lenistwo, udzielając się na tym forum.

Jeszcze raz Witam wszystkich!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiaj, wiaj! :P

 

10 godzin temu, Ratio napisał:

Sam napisałem parę początków Fików (bardziej szkiców), których nie ujrzały nikt poza mną, ale chce spróbować, choć ortografia u mnie wącha kwiatki od spodu wraz ze składnią. Staram się ożywić te dwa trupy, ale na razie drgają im palce. Dlatego mam nadzieje, że przezwyciężę moje główne wady niepewność i lenistwo, udzielając się na tym forum.

 

Panie! I tak piszesz dobrze, wnioskując po Twoim wpisie, nie powinieneś mieć kompleksów! :rdhug:

 

Baw się tu dobrze :bronies:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...