Skocz do zawartości

Witam wszystkie kuce!


Micha

Recommended Posts

Hej jestem Michał mam 21 lat jestem bronym szafkowym kryłem się zazwyczaj z byciem bronym dołączyłem do fandomu w ok 2014 roku jestem z Wrocławia, moje zainteresowania to powszechność na temat komputerów PC, gier, programowanie, dyskusje o hardware, youtube, psychologia

 

Jakoś nigdy nie miałem okazji poznać żadnych bronych w realu niestety ponieważ za póżno w polsce do fandomu dołączyłem więc jedynych innych bronych znajomych mam daleko stąd, mam nadzieje że poznam dużo fajny i ciekawych osób która kocha kuce!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szaronko napisał:

Witamy na forum!

Umiesz w programowanie? Co konkretnie robisz? I co interesuje cię w psychologii? Ostatnio sam zaczynam się nią interesować. Może masz coś do polecenia?

Powodzenia!

Tak to jest jedno z moich hobby, piszę skrypty, konfigurację itd, bawię się z C++ ale pisze w Sourcepawn pluginy (Sourcemod do hl2)

Fascynuje mnie sama sobie w rzeczy psychologia, ludzkie zachowania, wychwytuje często pewne wzory zachowań dzięki którym jestem w stanie lepiej zrozumieć daną osobę, mechanikę ludzkiej psychologi, działanie podświadomości i nieświadomości

12 minut temu, Bertram Quist napisał:

Witaj w stadzie :brohoof:

Mam nadzieję że miło tu spędzisz czas i znajdziesz tu coś dla siebie :) 

Jakbyś miał jakieś pytania, problemy lub po prostu chciałbyś popisać to pisz śmiało :colgate:

Dzięki Bardzo!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, towarzyszu. 

Interesując się psychologią to będziesz miał tutaj niezłą ucztę. :rainderp:  Chociaż może się wydawać, że czasami forum świeci pustkami, ale jeśli wciągniesz się to zobaczysz, że jeszcze wiele osób stara się podtrzymać je.

Programujesz w jakichś jeszcze językach?

W jakie gry lubisz grać? Czy to gatunki czy konkretne tytuły albo serie. 

Jaki jest Twój ulubiony kuc?

Celestia czy Luna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PervKapitan napisał:

Witaj, towarzyszu. 

Interesując się psychologią to będziesz miał tutaj niezłą ucztę. :rainderp:  Chociaż może się wydawać, że czasami forum świeci pustkami, ale jeśli wciągniesz się to zobaczysz, że jeszcze wiele osób stara się podtrzymać je.

Programujesz w jakichś jeszcze językach?

W jakie gry lubisz grać? Czy to gatunki czy konkretne tytuły albo serie. 

Jaki jest Twój ulubiony kuc?

Celestia czy Luna?

Trochę z tym ubolewam że fandom jest tak bardzo skoncentrowany w Stanach Zjednoczonych no ale to już więcej do debatowania na ten temat

 

Bawię się w C++, skryptach do gier itd, a programuje w Sourepawn (Język pluginów modów half life 2)

Lubię grać w sporo gier (Gram na PC), Sandboxy typu Minecraft czy Terraria bardzo wciągają, FPS'y typu Team Fortress 2 lub Plants Vs Zombies Garden Warfare, platformówki w tym Rayman, Mario (I jeszcze więcej dużo tego jest, pozatym oglądam polskie i zagraniczne let's playe w tym Markiplier, PewDiePie, Jacksepticeye)

Rainbow Dash! mam małą pluszową Rainbow Dash która mi towarzyszy na biurku

Luna jest lepsza! bardzo lubie jak Magnaluna rysuje Lunę bo ładnie wygląda

large.png

 

Dzień dobry wszystkim innym również! bardzo mi miło! macie słodką kirinkę na szczęście

05b.png

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash była też pierwszym moim ulubionym kucem, chociaż to bardzo szybko się zmieniło. Jednak z tego powodu także mam pluszową Dashie, chociaż na biurko to ona jest za duża... xD 

Co do obrazków to staraj się je wstawiać do spoilerów 

[spoiler]OBRAZEK[/spoiler]

W taki sposób, albo korzystając z górnego menu edycji postu. Edytowałam Twój post i poprawiłam, jako że jesteś nowy to warto powiedzieć na początek ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PervKapitan napisał:

Rainbow Dash była też pierwszym moim ulubionym kucem, chociaż to bardzo szybko się zmieniło. Jednak z tego powodu także mam pluszową Dashie, chociaż na biurko to ona jest za duża... xD 

Co do obrazków to staraj się je wstawiać do spoilerów 


[spoiler]OBRAZEK[/spoiler]

W taki sposób, albo korzystając z górnego menu edycji postu. Edytowałam Twój post i poprawiłam, jako że jesteś nowy to warto powiedzieć na początek ^^

Dzięki za edycje postu, jestem przyzwyczajony że Derpibooru automatycznie skaluje obrazki!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...