Motokucyk

To już jest koniec...

Recommended Posts

Cześć, witajcie. Na samym początku mam jedną prośbę. Niech ten temat pozostanie, aby było wiadomo kto tu wcześniej sprawował piecze.

Co tu dużo mówić. Dziękuję tym, którzy odwiedzali ten dział i się w nim angażowali aby mógł jakoś funkcjonować. Pod koniec co prawda nie cieszył się wielką popularnością, ale starałem się jak mogłem aż do tego momentu. Nie będę nikogo obwiniał za taką postać rzeczy, bo to nie ma jakiegokolwiek sensu.

Szkoda, że to tak wszystko się kończy 128-1281786_applejack-vector-by-a01421-d4hopsi-apple-jack-sad-face.png.

Nic na to nie poradzisz Applejack. Mówi się trudno i oby później było już tylko lepiej. Miło mi było tutaj gościć przez ten rok kadencji. Jestem tylko ciekaw kto tutaj przyjdzie po mnie, ale to już nie będzie moim zmartwieniem. Na głowie mam wiele więcej ważniejszych spraw, zatem żegnam Was i dziękuję za to, że mogłem tutaj być. Nie ma co się mazać z tego powodu. Może jeszcze kiedyś się spotkamy.

Ty! Szczerze powiedziawszy to dlaczego akurat tak ma to wyglądać? Applejack, chodź ze mną, bo i tak nikt nie zauważy Twojej nieobecności. Serial się skończył, odcinki nakręcone i już jest po wszystkim. Na pewno będzie to lepsze od płakania w kącie.

Trochę to szalone.

Ja już taki jestem. Po prostu chodźmy stąd. Zabierz resztę rodziny i idziemy.

No nie wiem...

W moich rejonach na pewno każdemu z się spodoba. Gwarantuję ;). Wrócisz tutaj przy generacji piątej, albo wtedy kiedy Tobie będzie pasować.

Niech będzie :aj5:.

Po dłuższej chwili namysłu tak też się stało. Dział został opuszczony, a treść pozostała...

• Upvote 1
  • Sad 1
  • Downvote 5

Guest
This topic is now closed to further replies.