Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń


Victoria Luna

Recommended Posts

Witam Was serdecznie! Temat, w którym się obecnie znajdujecie, jest czysto organizacyjny a to oznacza, że posty muszą dotyczyć organizacji lub feedbacku działu postaci Twilight Sparkle. Każdy użytkownik ma możliwość wysłania zgłoszeń o błędach w temacie/poście, zaproponować nową zabawę bądź konkurs lub przedstawić pomysł na rozwój działu. Zakazuje się wstawiania postów o charakterze offtopu lub całkowicie wyjęte z tej rzeczywistości.

 

Regulamin Działu

 


Żeby nie tworzyć nowego bezsensownego tematu/postu...

Chciałabym wyjaśnić czemu ostatnio... olewałam swój obowiązek tutaj, na forum. Po części owszem, byłam leniwa i kiedy miałam tą magiczną chwilę dla siebie, nie zmusiłam się, by tu zajrzeć i sprawdzić co się dzieje. Biję się w pierś z tego powodu. Ale to nie jest tak, że się obijam i nie mam co robić ze swoim życiem. Owszem, były wakacje- wolne od szkoły, czas na spotkania z ziomkami na dzielni,,, Tyle że ja, zamiast corocznego zbijania bąków w domu, poszłam do pracy, by zarobić na swoje zachcianki i oszczędzać na książki... Poza tym zaczęłam jeździć na kucykowe konwenty. Mogliście mnie spotkać na Kucykonie w Warszawie oraz na Ambermeecie w Gdańsku. Następnym meetem, na którym będę wraz z Semaforem INC., będzie RemCon w Gdyni. A to znaczy, że trzeba przygotować merch, by mieć co sprzedawać. Z innych czynników mamy także moją szkołę. Zbytnio dużego wyboru nie miałam z powodu małej ilości szkół z moim profilem. Niemniej jednak znalazło się coś, lecz szkoła znajduje się godzinę drogi od mojego domu, więc zmuszona jestem mieszkać w internacie. A czemu to mówię? Kierunek, na jakim jestem wymaga wielu wyrzeczeń i godzin ślęczenia nad książkami... Dodajmy jeszcze lokalizację budynku oświaty- totalna wieś bez zasięgu i internetu.

Nie obiecuję poprawy, bo nie wiem czy dotrzymam słowa, ale mogę Was zapewnić, iż dołożę sił, by każdy znalazł coś dla siebie.

 

Have a nice dream.~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szybkie ogłoszenie, moje Ziemniaczki. 

 

Ostatnio na forum prowadzona jest rekrutacja na Młodszego Opiekuna Działu. Szukam asystenta do pomocy w ogarnięciu działu i przywrócenia go do żywych. 

 

Zainteresowanych proszę o kontakt przez Discorda i wysłanie odpowiednich papierków do szefów wszystkich szefów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...