Skocz do zawartości

Zebra dobra rada, czyli kącik rozwiązywania problemów natury wszelakiej


Cahan

Recommended Posts

Legendy mówią, że Zecora zna się na wszystkim. Ale ja znam ją i jej sekrety, więc zdradzę wam, że wcale tak nie jest.

Kto twierdzi, że wiedzę ma każdej z dziedziny, ten na nauce nie spędził nawet godziny.

No tak, ale kucyki przychodzą do ciebie ze wszystkim, nie?

Mam dość szeroką wiedzę, do tego się przyznaję, dużo czytam, analizuję i się dokształcam, takie są me zwyczaje. Jeśli zaś komuś pomocy potrzeba, to się postaram by przychylić mu nieba.

Sami słyszycie! Pomoże wam, a może... Wy sami sobie też pomożecie!

 

Okej, a teraz o co chodzi - w tym temacie możecie przychodzić po radę na tematy, które nie mają na forum swoich dedykowanych wątków - tzn. wyżalacie się w Wyżal się, od problemów literackich jest Stowarzyszenie Żyjących Piszących. I żeby najlepiej dotyczyły nauk ścisłych, a w szczególności przyrodniczych. Macie problem z zadaniem domowym? Wbijajcie.

 

Odpowiadać na problemy innych użytkowników może każdy. A ja postaram się popilnować by nie promowano tu szuryzmu i innych Jurków Zięb.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka. Nie mogę dostać książki w której o tym piszą, ale może ktoś ma taką wiedzę.

 

Jak powinna pachnieć silosowana kukurydza pierwszej klasy, a jak trzeciej klasy?

Jakie pH ma silosowana kukurydza pierwszej, drugiej i trzeciej klasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...