Sign in to follow this  
Nightmare Moon i Marudka

Opowiadanie. Jej Mały Demon [NZ][Alternate Universe][Slice of Life][Familijne][Mystery]

Recommended Posts

Witajcie, to znowu ja, czyli Wingiś po udarze mózgu a dzisiaj chciałbym wam zaprezentować moje inne opowiadanie pod tytułem "Jej Mały Demon", które jest opowiadaniem o moim OC (Albo Ponysonku, czy innym sonku, jak zwał tak zwał) Wingym. Wybraniec 2 póki co stoi w miejscu, bo mam po prostu mały fajrant od pisania, ale myślę że za kilka dni zacznę prace nad pierwszym rozdziałem. A tymczasem chciałbym wam pokazać moje inne opowiadanie. 

So... Może o samym opowiadaniu. Jest to opowiadanie zdecydowanie familijne, z małą domieszką mroku. Bo pojawiają się tam demony, pojawiają się tam tzw. Anomalie (mówię o zjawiskach) ale... Mimo wszystko, nie ma tam przekleństw, nie ma tam krwi, jest trochę przemocy, ale... Jest to przemoc sprawiedliwa. Demonic Wing, choć potem już Wingy, używa przemocy wyłącznie w samoobronie przed wrogami. A jacy są wrogowie w tym opowiadaniu? Wrogowie są faktycznie źli (DROGIE HASBRO) i faktycznie zasługują na to, by spuścić im solidne manto. Na przykład taki Arcydemon, niby spoko koleś, niby kulturalny, ale... W rzeczywistości to zimny, bezwzględny drań, który dla osiągnięcia swojego celu może posunąć się do najgorszych, najbrudniejszych sztuczek. Ale mimo to, że możemy tego drania znienawidzić, to jednak ma się do niego pewien respect, ze względu na jego charyzmę. 

Cóż mogę więcej powiedzieć... Najlepiej nic. Jest to opowiadanie o moim OC Wingym i jego przybranej mamie Nightmare Moon. W sumie, mogę wam dać teraz tylko okładkę, oraz linki do znienawidzonego przeze mnie Google Docs i Wattpada.

Okładka:

spacer.png

Tutaj macie linki i cóż... Miłego czytania :)

Google docs: https://docs.google.com/document/d/1m9Bz_U7Gz4SRh8LUuI7RPY6WF7-Uv5AMtwNc1vbkYkA/edit?usp=sharing

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/183492150-jej-mały-demon