Skocz do zawartości

[Zabawa] Czyje to słowa?


BiP

Recommended Posts

Witam, zabawa polega na odgadnięciu, kto powiedział podane wyżej słowa i w jakim odcinku.

Cytaty mają dotyczyć :cmcride: , jeśli zabawa się przyjmie, to rozszerzy się o pozostałe postacie.

Oczywiście cytaty mają być po polsku.

 

Zatem ja zacznę...

"Ten diagram kosztował nas tyle pracy"

 

EDIT: Doprecyzuje nieco zasady...

Osoba która odgadnie odcinek, pisze swój cytat w odpowiedzi na poprzedni i kolejna osoba odpowiada i potem dobiera kolejny.

Nie trzeba podawać tytułu odcinka, wystarczy że opisze się daną sytuację, na dowód że się wie o jaki to fragment idzie.

 

Edytowano przez BiP
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. to może ja dam kolejny cytat...

"Wiemy, że te spotkania miały być tylko dla nas..."

 

I przypomnę zasady może.

Odgadujemy w jakim odcinku padły te słowa, podając tytuł odcinka po polsku, lub jeśli ktoś nie zna tytułu, opisuje sytuację lub scenę gdzie te słowa zostały wypowiedziane, można nawet dać link do tej sceny, lub screena, (żeby uniknąć zgadywania i strzelania na ślepo). Gdy ktoś zgadnie, podaje w swoim poście kolejny cytat z serialu, lub EG i kolejna osoba zgaduje i podaje swój cytat...  Same cytaty powinny być na minimum kilka słów z racji że serial ma tych odcinków trochę... Jeśli nikt nie odgadnie cytatu po upływie 2 tygodni, to wówczas można podać bez zgadywania swój nowy cytat, to samo tyczy się autora poprzedniego cytatu...  Jeśli ktoś ma jakieś pytania, lub uwagi, to śmiało pisać tutaj lub na pw.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 27.10.2019 o 22:17, Starlight Sparkle napisał:
  Ukryj treść

A ja wiem... to było albo coś bardzo podobnego w tym odcinku co CMC uczyły się u Twilight i zamiast tylko naszych małych klaczy to zaczęło się schodzić pół miasta. 
:pinkiesmile:

 

Tak jest, twoja kolej na podanie cytatu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...