Skocz do zawartości

[Konkurs] Budzi się mrok


Sowenia

Recommended Posts

rWl8paX.gif

 

     Każdy ma wewnątrz siebie trochę mroku. Nawet ci najmilsi, najżyczliwsi mogą pozwolić mu się przebudzić jeśli los okaże się niepomyślny. Zbliża się Halloween, a to dobra okazja by zastanowić się nad ciemną stroną wewnątrz siebie. 

 

dbk3gbt-e738ec3a-48ca-4f81-8b4d-2686cd24


     Tematem konkursu jest mrok, który budzi się wewnątrz wymyślonych przez was postaci. Na pewno macie jakieś OC, a nawet jeśli nie to możecie wymyślić je na poczekaniu. Przewidywane są dwie kategorie: 

  1. Rysunkowa - przedstawcie mi wymyśloną przez siebie postać w normalnej postaci oraz po tym jak ogarnie ją mrok. Może przejść całkowitą przemianę jak np. Stygian, albo Nightmare Moon, ale niekoniecznie. Mrok może się objawić w bardziej subtelny sposób. 
  2. Literacka - jeśli wolisz pisać to jest i wyjście dla ciebie! Opisz sytuację, w której mrok budzi się wewnątrz twojej postaci. Tematyka taka sama jak w przypadku rysunku. Forma literacka dowolna: opowiadanie, rozbudowany opis, wiersz, itp.

 

    Oceniać będę jedynie pomysł! Więc jeśli nie jesteś dobry w rysunku, albo pisaniu, ale masz dobry pomysł to nadal możesz wziąć udział! 

 

     ZASADY: 

  • gore i clop zabronione - grimdark jak najbardziej może być! 
  • prace mają przedstawiać tylko postacie wymyślone przez siebie
  • jedna praca na zgłoszenie, musisz wybrać jedną kategorię

 

NAGRODY 
Miejsce pierwsze

aWVdR1k.png
Miejsce drugie

XRzZ2SA.png
Miejsce trzecie 

26JFFEd.png

 

Zgłoszenia proszę zamieszczać w tym temacie.

Konkurs trwa do 31. listopada godziny 23:59 więc macie ponad miesiąc.

Zapraszam do udziału! 

Edytowano przez Natuszka
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuję, ale spróbuję wziąć udział.

Mam już pomysł, ale czy zdążę z wykonaniem to nie wiem. 

Będzie dla mnie trochę challange, bo kuców tak średnio potrafię rysować. Pocieszające jest, że liczy się pomysł, aczkolwiek pracy, która mnie nie zadowala nie dam na konkurs ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dobra... W końcu narysowałam. Chociaż jak już to zrobiłam to miałam wątpliwości czy to wstawiać czy nie :spike: Jak już ostrzegałam, to nie koloruję, bo nie jestem w tym dobra, a poza tym nie wiem nawet gdzie mam kredki, nie mówiąc o tym, że zgubiłam temperówkę...

No i to pierwsza praca w konkursie, więc chyba nie będzie tak źle! A jeszcze nie mówiąc o tym, że liczy się pomysł.

 

Tak więc przedstawiam wam mojego "ocka" Grey Scientist. Klacz, która wierzy w naukę. Jest dość chaotyczna, ale lubi naturę, spokój. Przez swoją wiarę w istnienie nauki bywa wyśmiewana przez inne kucyki, szczególnie jednorożce, które pałają się magią na co dzień. Jej mroczna strona? Jeśli ktoś za bardzo zajdzie jej za skórę to udowodni mu osobiście, jako Mad Scientist, że nauka istnieje i jest przydatna, a nawet i ciekawa!

 

mBcNFvt.jpg

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs dobiegł końca! 
Szkoda, że było tylko jedno zgłoszenie, ale lepsze to niż nic :rainderp: 
W każdym razie siłą rzeczy pierwsze miejsce zajmuje @PervKapitan ze swoją Grey Scientist. 

 

     Kucyk jest słodziutki. Jej design co prawda podchodzi pod chimerę, ale jest subtelny. Ot zmieniony ogon i rogi, trochę też grzywa, która tutaj wygląda bardziej jak włosy. W sumie kojarzy mi się z rasą Draenei z World od Warcraft :3 Nieczęsto widuję OCki, których zamiłowaniem jest nauka w czystej postaci. 

 

Gratuluję zwycięstwa, nawet jeśli walkowerem. 
Cieszę się, że wzięłaś udział w moim konkursie. Zawsze to chociaż jedną nagrodę będę mogła rozdać ^^ 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam pewna, że fakt, że biorę pod uwagę tylko pomysł zwiększy zainteresowanie, ale cóż. Coś się ludziom nie spodobało, albo nie chciało im się. Nie wiem. Zobaczymy jak będzie innym razem, bo na pewno jeszcze nie jeden konkurs zorganizuję ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...