Skocz do zawartości

[Gra] Discord znów narozrabiał!


Favri

Recommended Posts

- ...

- Co?

- ...

- Nie każ mi dłużej czekać! O co znów chodzi?

- Ty dobrze wiesz co!

- Moje ręce są przy mnie, aua! Gdzie lecicie, wracajcie!

- Ech, znowu się muszę przed kimś tłumaczyć...

 

W tej chwili proszę was o pomoc. Niestety nawet w zreformowanej wersji Discorda nie może się on oprzeć swojej przewrotnej naturze, i jak bogowie greccy ambrozji, tak on potrzebuje do życia i sprawnego funkcjonowania co najmniej krzty chaosu. Nie jest to coś czemu wspólnymi siłami sobie nie poradzimy. Mówię "my", bo tu chciałbym wtajemniczyć was w szukanie i zmywanie jego szlaków.

 

Za każdą formę pomocy, rzucenie pomysłu, jak można sobie z zaistniałą sytuacją poradzić, albo aktywne zadziałanie (wówczas należy opisać co się robi lub wstawienie zdjęcie itp.) rozdaję 2 discoinsy (jeśli ktoś nie wie co to zapraszam do tematu Organizacja działu).

Ponadto, być może ktoś z was może mieć jakiś problem, konflikt lub w inny sposób potrzebować wsparcia, trochę jak w temacie "Wyżal się", wówczas poproszę aby wstawił, opisał go tutaj z określnikiem (P). W przypadku odpowiedzi dopisujemy (O).

 

- Walczyć z chaosem? To prawie jak walczyć ze mną!

- Ty JESTEŚ chaosem, czyż nie? Nie?... Zaraz...

- W każdym bądź razie zapowiada się wybornie, czekam!

 

Spoiler

47400.jpg

 

Dopóki nie zostanie rozwiązany poprzedni problem, nie zajmujemy się następnym. Za najlepszą odpowiedź jest 4 discoins.

 

(P) Rozwścieczone bażanty i wszelkie ptactwo łowne zjednoczyły się, by wspólnie stawić czoła przemykającym lasy i moczary myśliwym. Początkowo luźno zapowiadające się starcie, przerodziło się w poważny konflikt z krwawym obejściem. Pomóż znaleźć rozwiązanie tak, by zarówno myśliwi jak i ptaki były zadowolone.

Edytowano przez Favri
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...