Skocz do zawartości

Organizacja działu


Favri

Recommended Posts

Regulamin

$1. Dział należy do Discorda... został stworzony dla Discorda... Jest Discordem... ~ zachowujemy w pamięci, że jest poświęcony tej specyficznej postaci, jaką jest Discord.

§2. Nie rób drugiemu tego, co Tobie nie miłe; zachowujemy zasady kulturalnego obejścia i tworzenia przyjaznej atmosfery.

§3. Dej jabko! ~ nie spamujemy, nie trollujemy, nie wklejamy treści gore i clop. Te zostawmy dla siebie.

§4. Jeśli masz jakiś pomysł, zażalenie czy sugestie do Opiekuna - wklej je tutaj, poniżej.

§5. Wszelkie wideo i obrazki proszę zamieszczać w spoilerach.

§6. Przed założeniem tematu w dziale prosi się o uprzednie zapytanie o pozwolenie Opiekuna na jego rozpoczęcie; inaczej prawdziwy Chaos może tu zagościć.

 

 

System Discoinsów

Na potrzeby rewitalizacji działu i wprowadzeniu gospodarki na wyższy poziom nasze mennice wpuściły w obieg specjalną walutę, jaką są Discord Coinsy, czyli Discoinsy! Krainy zamorskie się radują, a postacią która ma największą radochę jest Discord, bo wreszcie będzie mógł znaleźć swoich faktycznych wychowanków.

Discoinsy można zebrać na przestrzeni całego działu, odpowiadając w określonych tematach. W każdym jest wyróżnione, ile można ich otrzymać. Cudeńko to wygląda tak:

Spoiler

1676304.png

 

Za większe ilości discoinsów można trafić na stopnie chwały w temacie "Wyróżnieni Discorda" albo zdobyć specjalne, jednorazowe nagrody, wyrazy uznania. Także nie trać czasu, biegnij nabijać levele!

 

 

Kwestie organizacyjne

 

To miejsce jest odpowiednie do składania zarówno skarg i zażaleń, ale i propozycji, sugestii i pomysłów. Chciałbym mieć wsparcie u Was w prowadzeniu tego działu. Gdyby coś zgrzytało, zacząłbym przesadzać z tą tulpą jaką sobie wytworzyłem w postaci mojego podopiecznego, proszę mnie alarmować.

Będę tu także wklejał informacje o nowościach, konkursach, i innych eventach.

 

Let the chaos begin!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...