Skocz do zawartości

[RANT] Celestia na emeryturze... dlaczego?


Szonszczyk

Recommended Posts

Od pewnego czasu mam problem z napisaniem nowego tematu, a wiecie dlaczego? Bo ktoś mi zarąbał mój dział! Stał się księżniczką całego tego pałacu! Jak ja Cię dorwę Twilight, zrzucę Cię z tronu i zaprowadzę stare porządki!

Przecież tyle lat, co najmniej 1000 cholernych lat rządziła platforma Księżniczka Celestia, ludzie kucyki mieli ciepłą wodę w kranie i było im dobrze, wiesz dlaczego? Ta woda była podgrzana w blasku Celestii, tym samym, którego Tobie brakuje! Gdzie się pchasz do rządzenia Twilight?! Zwykła bibliotekarka bardziej z ambicji niż z doświadczenia. Najniższa krajowa to było za mało co nie? Nawet najniższej nie było? Mniej książek wypożyczyło całe Ponyville niż ty sama! Takie porządki zaprowadziłaś! Weszłaś w kuper księżniczkom to dostałaś posadę! Tyle czasu Cię karmiły i doglądały, a ty im pokazałaś gdzie ich miejsce. Pytasz gdzie? No w domu spokojnej starości, a gdzie?! No gdzie według Ciebie mogły znaleźć się dwie najpotężniejsze klacze w Equestrii po stracie swojego pałacu? U mamusi? No chyba nie...

 

Nie myśl, że teraz ktoś Ci podwórze pałacowe dmuchawą do liści przejedzie, wypucuje posadzkę, zagrzeje siedzisko podczas Twojej nieobecności... cały ten mój trud na nic! Czemu mi to zrobiłaś, no czemu?

  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...