Skocz do zawartości

Reaktywacja Chatki Fluttershy - sugestie


W.B.

Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Jestem nowym opiekunem działu, na razie na okres próbny, ale mam nadzieję że sprawdzę się w nowej roli.

Zamierzam wnieść do działu pewne zmiany, jako że dotyczy on Fluttershy. Jak wiadomo bardzo lubi ona zwierzęta, więc z pewnością chciałaby, aby jej dział dotyczył właśnie tej tematyki ;) 

Będą nowe tematy zachęcające do dyskusji i wymiany doświadczeń związanych z różnymi stworzeniami, tymi domowymi i dzikimi. Pojawią się też nowe zabawy, a być może także jakiś konkurs. Zastanawiam się nad zrobieniem nowej zapytajki, poprzednia nie cieszyła się popularnością, więc mam wątpliwości co to tego.

 

Mam nadzieję, że będzie mi się powodzić w roli opiekuna Flutterki i jej dział, mimo końca generacji będzie się rozwijał w dobrą stronę.

Chętnie wysłucham Waszych pomysłów na nowe zabawy, tematy i inne rzeczy które mogą pomóc reaktywować dział. W kupie siła :yay:

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja byłam opiekunem to byłaś dość aktywna w dziale, więc raczej widzę pozytywnie Ciebie w roli opiekuna :D
Jeśli chodzi o mnie to możesz reaktywować zabawy, które ja prowadziłam. Wydawały mi się bardzo fajne. Jeśli chodzi o zgadnij zwierzę to mogę na pw napisać Ci jakie to miało być, co nie zgadli, ale możesz od razu rozpocząć nowe zwierzę, by nie było tak poplątane. Co do quizu to ja bym go zamknęła, bo był zbyt chaotyczny. Ale jeśli masz pomysły na pytania i jak dobrze punktować to jak najbardziej zachęcam do jego prowadzenia. 

W każdym razie powodzenia :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PervKapitan, dziękuję za miłe słowa :D Też myślałam nad reaktywacją zabaw, bo mi się podobały. Co do quizu to jeszcze nad nim pomyślę, może uda się coś z nim zrobić ;)

Edytowano przez W.B.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...