Skocz do zawartości

Straż Roju


PervKapitan

Recommended Posts

Każdy wie jak brutalnie nasza królowa straciła swój rój. Swoich poddanych. :chrysalhug:

:notamused: Oh proszę Cię, po co przypominasz wszystkim o tym? 
Z tego powodu, że nie do końca straciłaś poddanych. Może jednych tak, ale zyskałaś innych.
Naprawdę? Żebyś mnie tutaj w kucyka nie robiła, bo skończysz w lochu.

Oczywiście, Wasza Wysokość. Chociaż bardzo dobrze wiem, że wcale byś nie chciała wrzucać do lochów Kapitana Straży. ^^
...Lepiej mów na temat. Miałaś zadanie do wykonania, pamiętasz? :chrysangry:
Tak, tak, oczywiście. Już do rzeczy.

 

Jako Kapitan Straży Roju niniejszym powołuję nabór na wojowników. Co musicie zrobić? Bynajmniej nic trudnego. Po prostu się podpisać! Użyjcie nicków, które macie obecnie na forum. Macie do wyboru trzy sposoby, żeby to zrobić. I najbardziej zachęcam do punktów najbliższych liczbie zero, ponieważ wtedy najbardziej będziecie mogli oddać siebie i pokazać, że wam naprawdę zależy by wstąpić do Straży Roju! Chrysalis, mimo że tego nie okaże, to doceni starania :3 Naprawdę uważasz, że docenię sposób, w jaki się podpiszą? O tempora, o mores... :notamused:

1. Wrzucić swój podpis w postaci pliku .png (oczywiście schowanego w spoilerze). Może być uploadowany na hosting obrazków, tutaj nawet to polecam i polecam imgura. Tło musi być przeźroczyste. Wtedy można wybrać dowolną czcionkę, nawet pobraną wcześniej z internetu, może to być także wasz ręczny podpis wykonany myszką albo tabletem. Kolor również możecie sobie dobrać, ale nie polecam jasnych, ani w kolorze papieru.
2. Wyrazić chęć dołączenia do Straży i napisać nazwę czcionki oraz kolor, który chcecie, bym użyła jako wasz podpis.

3. Wyrazić chęć dołączenia do Straży. Wówczas wpiszę was do listy różowym kolorem z czcionką Comic sans. 

 

 

Co jakiś czas będę aktualizować listę poniżej, zbierając na niej wasze podpisy.

JO51ERV.png

 

Edytowano przez PervKapitan
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam chęć dołączenia do robaczkowej armii :stygian2: A, że zależy mi bardzo to poniżej jest mój staranny, napisany ręcznie podpis! 
 

Spoiler

YLzeSqF.png

 

Btw.: ogromnie mi się podoba pomysł by największe lenie wpisać na listę różowym comic sansem :lol:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tej czcionki

 

Czy ja chcę dołączyć do armii? Ja się własną krwią podpisałem! :fsscream: Spokojnie, nie jestem świrem. Długopis nie chciał pisać, to poszedłem po drugi. Niestety w wyniku zapatrzenia się na ekran TV mój nos spotkał się z framugą. Wykorzystałem darmowy "atrament"

Spoiler

2S4nObo.png

 

  • Mistrzostwo 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już dwóch ochotników, Wasza Wysokość. :chainsaw:
Bardzo ładnie. Widzę, że nim dałaś im do podpisania ten kawałek papierku to zdążyłaś poprawić literówkę, jaka na nim była.  :chryseyes:
Nie wiem o czym mówisz. :lie: Ale chciałam zwrócić królowej uwagę na godne podziwu poświęcenie drugiego wojownika. Podpisał się własną krwią. 

Krwią?
Taki odpowiednik hemolimfy u kucyków. Bądź ludzi.
Też mi coś. Oni mają być gotowi w każdej chwili przelać w imię roju hemolimfę, czy też jak mówisz - krew! :chrysangry:

 

Czekamy na dalsze zgłoszenia. Oczywiście lista ta nie jest żadnym wstępem do role-playu. W przyszłości jeśli pojawi się nabór do gry/eventu to będzie o tym informacja, póki co to jest to zwyczajna lista fanów zrobiona w niekonwencjonalny sposób. Więc jeśli lubicie Chrysalis to zachęcam do zgłoszenia się.
Lista zaktualizowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...