Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
MLPFan1984

A gdyby tak, istniała złota rybka...

Recommended Posts

     Patrząc na to czysto realistycznie to nie. Taki gadający, pastelowy i do tego magiczny kucyk zaraz stałby się przedmiotem pożądania nie jednej osoby chcącej na nim zarobić, albo przeprowadzić badania do jakichś tajnych rządowych eksperymentów czy coś. Już nie wspominając, że kucyk raczej nie dostałby normalnych praw do chociażby posiadania własnego domu. Nie. Nie skazałabym żadnego kucyka na taki los. 
     Ale! Ale gdyby pominąć powyższe i założyć, że jednak ludzie nie chcieliby tego kucyka porwać dla okupu, rządy nie próbowałyby położyć na nim łapy i mógłby mieszkać i pracować jak normalny człowiek to bym się zdecydowała. Pytanie tylko którego? Jeśli nie musiałby to być strikte kucyk to wybrałabym Discorda. Z nim nie dałoby się nudzić, a poza tym jestem pewna, że Discord poradziłby sobie w tym świecie nawet gdyby wszyscy się na niego rzucili. Z drugiej strony Discord mógłby być i zbawieniem dla nas wszystkich. Trochę się o przyjaźni nauczył, a ludziom przydałby się ktoś, kto siłą wpoiłby im pewne wartości. 

  • Upvote 2
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę... @Natuszka  masz ode mnie bardzo dużego plusa za takie podejście. W końcu ktoś, kto nie chce przekonywać, namawiać, prosić tylko prosto z mostu... siłą wpoić to i owo, bo inaczej zwyczajnie do tego gatunku nic nie dociera... ewentualnie bardzo nie wiele. 

 

Jeśli zaś chodzi o złotą rybkę i pytanie... to żadnego kucyka z powodów, które również wymieniła Natuszka. Natomiast złota rybka spełnia życzenie więc :twilight3: Chcę boską moc i już, a potem się zobaczy, co następne wpadnie mi do głowy.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Starlight Sparkle Na tym świecie nie brakuje i nigdy nie brakowało ludzi, którzy chcieli do bycia dobrym, empatycznym, życzlim itp. przekonać łagodnie i co? Zmiany postępują bardzo, baaaaardzo powoli. Niby już nie palimy na stosach, pomagamy biednym itp. ale do ideału wciąż nam daleko :rarity3:

 

Gdybyś dostał boskie moce to mógłbyś zapewnić wybranemu kucykowi bezpieczeństwo. W takich warunkach wybrałbyś jakiegoś? :twilight3:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie... W takim wypadku po prostu można by sobie stworzyć własny inny wymiar, w którym by się odwzorowało całą Equestrię i można by do niego skoczyć w dowolnym momencie. :NjdaT: Po co wybierać jedną opcję skoro można mieć wszystko. :starcute:

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...