Skocz do zawartości

MLP The Movie 2


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
1 godzinę temu, MarianWisniewski napisał:

Chciałbym, żeby film był robiony w taki sam sposób, co ten z 2017.

Przeczytałeś może regulamin forum?

Jest zakaz pisania dwóch i więcej postów pod rząd...

Jak chcesz coś dodać, to użyj opcji EDYTUJ, albo poczekaj minimum 24h od poprzedniego postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Draku napisał:

Słuchajcie, a SparkleSubs padło?

Nie, nie padło, ich strona działa pod domeną https://sparklesubs.pl/

Ale pytanko nie ma w ogóle związku z tematem, więc na przyszłość proszę pisać posty w odpowiednich miejscach, nie robiąc offtopu. (odpowiedzi na to też będą offtopem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

W sumie nie bardzo wiedziałem, gdzie wrzucić niusa o tym, ale chyba właśnie ten temat się nada. Teraz już wiemy, że MLP Movie 2 stał się Nowym pokoleniem i początkiem G5, ale ostatnio na EQD pojawił się wpis, że... faktycznie planowano jeszcze jeden film G4.

https://www.equestriadaily.com/2021/12/concept-art-from-cancelled-generation-4.html 

 

W linku znajdziecie kilka grafik koncepcyjnych z nieukończonego filmu.

Przykładowa grafika w spoilerze.

Spoiler

AVvXsEgPVjWrg3UHw0fI5FF1Tt3327Y9NfEqI78G

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kapitan Jawor napisał:

Szkoda, że nic z tego nie wyszło, bo zapowiadał się całkiem spoko film...

Pewnie było tak, że podczas pracy na drugim filmem zapadła decyzja nad zakończeniem G4.
A pewnie po zakończeniu serialu gdzie Twilight była już duża a reszta mane 6 starsza film średnio by się wpasował.

  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 30.12.2021 o 11:31, turbo638 napisał:

Pewnie było tak, że podczas pracy na drugim filmem zapadła decyzja nad zakończeniem G4.
A pewnie po zakończeniu serialu gdzie Twilight była już duża a reszta mane 6 starsza film średnio by się wpasował.

Jest mi bardzo z tego powodu przykro. Bardzo długo lubiłem kucyki. Bardzo się cieszyłem, gdy pojawił się o nich w 2017 roku film.

- I nagle koniec! Usunęli ten serial na zawsze i mogę już o nim tylko pomarzyć. Już nawet nie mogę znaleźć fajniejszych seriali, ponieważ wszystkie przechodzą na kanały, za które trzeba płacić, a ja, niestety, nie mam i nie będę miał do nich dostępu. Bardzo mi przykro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarianWisniewski napisał:

Jest mi bardzo z tego powodu przykro. Bardzo długo lubiłem kucyki. Bardzo się cieszyłem, gdy pojawił się o nich w 2017 roku film.

- I nagle koniec! Usunęli ten serial na zawsze i mogę już o nim tylko pomarzyć. Już nawet nie mogę znaleźć fajniejszych seriali, ponieważ wszystkie przechodzą na kanały, za które trzeba płacić, a ja, niestety, nie mam i nie będę miał do nich dostępu. Bardzo mi przykro.

Przecież na jesień będzie serial z G5, po za tym G4 było robione przez 10 lat czyli jak na bajkę w tych czasach to naprawdę długo.

Nie usunęli serial tylko poszli dalej, nic nie może wiecznie trwać i od 7-8 sezonu wydać było że się męczą przy robieniu tego.

Podał przykład z Naruto i 4 wojną shinobi, to było fajne anime ale te ostatnie około 200 odcinków było robione mocno na siłę i to widać, teraz mówią o nim jako fajne animę z tragicznym zakończeniem.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...