Skocz do zawartości

Galeria Królowej Roju


PervKapitan

Recommended Posts

Krych... To znaczy Wasza Wysokość! Wiedziałaś, że Twoi ludzcy poddani uwielbiają Cię rysować, malować, szyć, modelować, kolorować, a nawet czasami przebierać się i za Ciebie?

Naprawdę? Chociaż to ostatnie trochę mnie nie przekonuje. To ja się przebieram za innych. 

W każdym razie chciałam otworzyć w Twoim królestwie kącik, zwany galerią. Tutaj będziemy wrzucać sztukę, która przedstawia nikogo innego jak Ciebie!

Hmm...
Każdy użytkownik wstawia po maksymalnie 3 sztukach, a Ty będziesz je oceniać, co Ty na to?
Czy wystarczająco chwyta moją majestatyczność? :chryslaugh:
Między innymi. To co? Zaczynamy!

 

Zasady galerii:

1. Jest to część regulaminu forum, ale przypominam o obowiązku podawania autorów ich dzieł. Polecam przy tym korzystać z funkcji url, by od razu podać i nazwę i odnośnik do danego autora. A dzieła oczywiście do spoilera.

2. Wstawiamy maksymalnie 3 arty na post, stosując się oczywiście do zasady, że nie można pisać posta pod postem jeżeli nie minęło 24 godziny.

3. Proszę ogromnie o numerowanie prac, ponieważ co jakiś czas będzie Chrysalis oceniała i komentowała te prace, ułatwi mi to znacznie robotę.

4. Dozwolone są wszelkie rodzaje sztuki, czy to figurki, rysunki, postać z plasteliny czy cosplay, nie ma tutaj ograniczenia. Dozwolone są także arty pokazujące Chrysalis po przemianie.

5. Staramy się nie wklejać tych samych prac, co były już wcześniej.

 

 

1. Art by Bra1nEater

tumblr_pd7sw3BJX11xce1exo1_1280.png

2. Art by GrayPillow

chrysalis_by_graypillow_dcy5hpu-pre.png?

3. Art by DeusExEquus

dd0pryb-d8c5f571-d88e-4d96-963d-4edc51d4

 

1. Perv opowiadała mi, że często spotkam różne style, mocno odbiegające od stanu rzeczywistego. Tutaj wyszłam dość grubo, jednak mimo tego faktu ten styl jest bardzo dobry! Moje skrzydełka tak ślicznie ukazane, a królewskie ozdoby podobają mi się. Wyglądam jakbym już zawładnęła Equestrią, zdobyła zamek w Canterlocie i rozwaliła się na sofie w jednej z komnat Celestii, a jej portrety zostawiła by móc grać w rzutki na nich! Ooo tak, ta wizja ogromnie mi się podoba~ :chrysalderp:

2. ...Oh, naprawdę? :notamused: To podchodzi pod moją intymność... Ładna praca, ale minus za uchwycenie mnie w mojej nienaturalnej emocji.

3. To było podpisane zreformowana. Cóż, ja nie zamierzam przytakiwać ani Starlight, ani Thoraxowi, ani Twilight. :chryssad: Jednak zdecydowanie jeśli miałoby się coś we mnie przemienić to takie królewskie futerko oraz piórka wyglądałyby na mnie bardzo dobrze. 

 

Czekam na kolejne przelewanie mojej majestatyczności na sztukę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 10.11.2019 o 23:42, Natuszka napisał:
  1. HitBass
      Odkryj ukrytą treść

    chrysalis_sketch_by_hitbass_dd8jpj2-pre.

  2. BegsusTiuBe
      Odkryj ukrytą treść

    bite_by_begasustiube_dddr67q-pre.jpg?tok

  3. RaikohIllust
      Odkryj ukrytą treść

    the_queen_of_the_changelings_by_raikohil

     

1. Wyglądam tutaj zbyt łagodnie. Zbyt... Słodko. Te serduszko raczej bym od razu pożarła! Ludzie nie macie pojęcia jak bardzo głodne i nienasycone są podmieńce! Pff! :notamused: Jeszcze mnie rysują słodką...

2. Znów taki nietypowy styl. Muszę przyznać, że ładnie mnie oddaje. :chrysalis2:Ale zastanawia mnie dlaczego autor uważa, że zjadam firanki... Oh, to chyba miała być podkradziona miłość. :chryslaugh:O wiele majestatyczniej niż to wyżej.

3. Uuuuu~ Podoba mi się taka wizja mnie. Nieustraszona, przerażająca, niepokonana władczyni! Na pewno każdy mnie widzi w tak przerażający sposób, ale niektórzy aż boją się o tym wspominać~

 

Dnia 11.11.2019 o 12:56, MLPFan napisał:

1) dm29

  Odkryj ukrytą treść

8pgSwci.png

 

1. Chyba nie wyszły proporcje... Ale nie będę w to wnikała. Chciałabym za to zaznaczyć w jakim ładnym kadrze jest to ujęte. Nie ma to jak palić nieposłusznych poddanych. :chryslaugh:

Dnia 13.11.2019 o 23:52, MLPFan napisał:

1. Darksly-z

  Odkryj ukrytą treść

BZcXcft.jpg

 

 

1. Styl bardzo mi się podoba. Przedstawiona tutaj jestem w mojej słabości... Nie, nie słabości! To była zdrada! Hiss... Może to wygląda jakbym tęskniła za swoim rojem, ale kto by tęsknił za zdrajcami?!  

 

Dnia 15.11.2019 o 14:36, Natuszka napisał:

SambaNeko

  Odkryj ukrytą treść

chrysalis_silhouette_wall_by_sambaneko_d

 

vldzI0

  Odkryj ukrytą treść

queen_chrysalis_by_vldzl0_d7xiecs-pre.jp

 

1. Minimalistyczne. Podoba mi się. Pasowałoby jako witraż w zamku w Canterlocie po tym, jakbym przejęła całą Equestrię! :chrysangry:

2. Korona cierniowa na głowie wraz z kwiatkiem. Korona nawet mi się podoba, chociaż już jedną mam, ale dla tak wspaniałej władczyni to nie problem nosić dwie. W dziwny sposób uchwycił autor mój sposób siedzenia. Ale całość podoba mi się. Wygląda jak momenty w którym myślę o kolejnych swoich planach podbicia Equestrii. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 7.12.2019 o 19:23, BiP napisał:

1

  Odkryj ukrytą treść

the_flow_of_love_by_kirr12_ddll09p-pre.j

kirr12

1. Oto ja, kiedy bardzo dobrze i dużo się najem~ Takie przyjemności często się nie zdarzają, gdyż nasz głód jest wieczny...

 

Dnia 6.01.2020 o 20:08, Starlight Sparkle napisał:

 

Ambris

  Odkryj ukrytą treść

chrysalis_by_ambris_dd78wgl-fullview.jpg

 

 

HowXu

  Ukryj treść

dc31wm0-f43ecd42-9d20-4b5d-b57f-3cede42e

 

 Bra1nEater

  Ukryj treść

chrysalis_by_bra1neater_dbyl0jb-fullview

 

GrayPillow 

  Ukryj treść

chrysalis_by_graypillow_dcy5hpu-fullview

 

 

1. Ale dziwna pozycja! Taka wyprostowana... Ale widziałam, że wy, ludzie, lubicie tak rysować inne istoty. Wychodzi to bardzo różnie, ale z pewnością ta mina bardzo ładnie przedstawia moją osobowość~ :chryslaugh:

2. Znów ludzka, ale tym razem... Jak to było? Chibi, o! Minimalistyczny, ale bardzo uroczy styl. Ugh, ja powiedziałam uroczy? :notamused: Ale bardzo podoba mi się kolorystyka dobrana w  tym arcie.

3 i 4. Jako, że wcześniej się pojawiło to nie będę drugi raz się wysilała~ 

 

 

Dnia 16.01.2020 o 23:45, Starlight Sparkle napisał:

pridark

  Ukryj treść

large.png

 

025aki

  Ukryj treść

large.jpg

 

docwario 

  Ukryj treść

large.jpg

 

creeate97 

  Ukryj treść

large.png

 

1. Kolejna ludzka ja. Naprawdę jestem tak niesamowita, że chcecie mnie jako swoją rasę~? :chrysalderp:Ten soczek, zapewne wypełniony miłością zabraną niewinnym kucykom, mmmm~

2. Podoba mi się ten art bardzo. Kolorki takie wypłowiałe, ale to bardzo dobrze wyszło. I ładnie cały kadr zapełniony.

3. Hmm... Chyba musiałam zjeść za dużo miłości i się nią wręcz upić, że dotykam w taki sposób jakiegoś kucyka! :chryssad:

4. Uwielbiam jak przedstawiają mnie w takim stylu! Wyglądam wtedy jeszcze bardziej creepy niż normalnie :chryslaugh:

Dnia 9.02.2020 o 18:33, BiP napisał:
  Odkryj ukrytą treść

girls_watching_you_by_uotapo_ddq2mlo-pre

uotapo

1. Hmm... Ciężko mi to skomentować. Dziwaczne. Znowu ludzka, ale jakby... Dziecko? I to z innymi dziećmi? Co moja mina ma wyrażać?!

 

 

Czekam na więcej obrazów, wychwalających moją osobę~ Szczególnie, że dziś walentynki. Idealna okazja by z kogoś wyssać miłość. :chrysangry:

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PervKapitan napisał:

Czekam na więcej obrazów, wychwalających moją osobę~ Szczególnie, że dziś walentynki. Idealna okazja by z kogoś wyssać miłość. :chrysangry:

1

Spoiler

gifts_by_ohemo_ddqdsed-pre.png

ohemo

2

Spoiler

__are_you_lost__young_man____by_commissi

commissioner

3

Spoiler

angel_by_ohemo_dcz0944-pre.jpg?token=eyJ

ohemo

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 9 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...