Skocz do zawartości

[Dyskusja] Jaki będzie 10 sezon?


Recommended Posts

Uwaga, temat zawiera spoilery.

 

10 sezon MLP:FIM został zapowiedziany. Nie w takiej formie jak dotychczas, ale będzie i bardzo to doceniam. :)

 

Premiera 10 sezonu ma mieć miejsce w kwietniu przyszłego roku. Szczerze nie wiem jakie pomysły posiadają twórcy odnośnie 10 sezonu- dużo wątków już zostało zamkniętych, Twilight włada Equestrią, a jej przyjaciółki są stare. 

 

Jest szansa na przedstawienie dalszych losów Luster Dawn i ona mogła by być jego główną bohaterką. Ewentualnie twórcy olali by epilog i cofnęli się z powrotem te kilkadziesiąt lat wstecz zanim Twi zaczęła wyglądać jak Celestia, chwilę po zakończeniu walki z przedostatniego odcinka i od tego momentu kontynuować fabułę? 

 

Jak będzie według Was? :)

 

spacer.png

  • +1 3
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1stChoice

 

Jestem praktycznie na 100% pewien, że będzie redemption arc dla villanów. 

@Niklas

 

Więc..może czas już robić nową sekcje na forum poświęconą G5? :v 

 

Bo chyba właśnie tak będą wyglądały główne bohaterki 5 generacji MLP. Lub to tylko marketingowy zabieg, tym nie mniej, dobrze by było już oficjalnie móc o g5 mieć sekcje na forum. 

Spoiler

 

 

  • Mistrzostwo 1
  • Haha 1
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 sezon będzie raczej przed koronacją Twilight, bo gdyby był o Luster Dawn to było by minej więcej samo co w 1 sezonie tylko postacie inne co by było bezsensu, pod koniec epiloga widać, że prawdobodnie Luster też została wysłana do Ponyville tak samo jak Twilight na początku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ognik nadziei u mnie się zapalił! 

Dnia 13.11.2019 o 19:47, Sttark napisał:

@1stChoice

 

Jestem praktycznie na 100% pewien, że będzie redemption arc dla villanów. 

@Niklas

 

Więc..może czas już robić nową sekcje na forum poświęconą G5? :v 

 

Bo chyba właśnie tak będą wyglądały główne bohaterki 5 generacji MLP. Lub to tylko marketingowy zabieg, tym nie mniej, dobrze by było już oficjalnie móc o g5 mieć sekcje na forum. 

  Odkryj ukrytą treść

 

 

Nie wierzę. W nowszej wersji bardziej wyglądają, jakby były obywatelkami Kiciorożkowa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka komiksowej zapowiedzi wskazuje, że sezon 10 będzie poświęcony bohaterkom sprzed epilogu, gdzie jeszcze Twi wygląda, powiedzmy, 'normalnie', a pozostałe mane 6 młodo. Jestem ciekawa, w jaki sposób potoczą się jej rządy, [od dłuższego czasu przypuszczałam, że w końcu zostanie ostateczną władczynią] no i jak historia została doprowadzona do stanu epilogowego :thonk: . Liczę też na wyjaśnienie otwartych kwestii, których serial nie dokończył, na pewno Equestria ma jeszcze wiele tajemnic :D

ALE. Zawiodło mnie strasznie to całe Pony Life. Fabularnie nie oceniam, ale wygląd bohaterek kojarzy mi się z szybką robocizną w stylu remake'ów kultowych kreskówek... Jakby twórcom gen 4.5 zachciało się pisać tę samą historię od nowa, ale w wybrakowany i głupkowany sposób. Aż sobie zacytuję klasyk "A komu to poczebne?" :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
8 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Poinformujcie mnie, gdy będzie zwiastun lub planowane kadry do 10 sezonu.

Nie wiesz o tym, że serial skończył się na 9 sezonie? No chyba że pytasz o 10 sezon kolejnej generacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarianWisniewski napisał:

Dziwne. Przecież dalej tworzą nowe komiksy, a nawet stworzono o kucykach mangę... Może nowa generacja będzie częścią tego serialu.

Nie. Obecna generacja jest definitywnie zakończona i jest robiona nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Słyszałem, że sezon 9 miał być ostatnim i byłem tego pewien aż do informacji o 10 sezonie. 

To pokaż tę informację o 10 sezonie... 

 

41 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Niestety w okresie dojrzewania możliwość oglądania jest ograniczona.

lol xD W czym ci to przeszkadza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...