Skocz do zawartości

[Dyskusja] Jaki będzie 10 sezon?


Recommended Posts

2 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

1stChoice, niektórzy, jak BiP nie wierzą, że pojawi się sezon 10 serialu.

Bo serialu już nie robią xD

Czytaj ze zrozumieniem, tylko w komiksach, nie w serialu lol...

 

 

Oooo prawda zabolała  jak widzę xD

Edytowano przez BiP
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2020 o 09:54, MarianWisniewski napisał:

Dziwne. Przecież dalej tworzą nowe komiksy, a nawet stworzono o kucykach mangę... Może nowa generacja będzie częścią tego serialu.

Zakończenie serialu nie oznacza zakończenia wszystkiego, co jest związane z serialem. Przykład - Gravity Falls. Najnowszy komiks powstał długo po ostatnim odcinku serialu. 

 

Dnia 21.01.2020 o 11:41, MarianWisniewski napisał:

Niestety w okresie dojrzewania możliwość oglądania jest ograniczona.

 

Spoiler

f0mo17h.jpg

 

 

39 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Dodatkowo gdyby serial się skończył, to by ED przestało wydawać informacje.

Aha, czyli skoro serial został zakończony, to ekipa ED ma zwijać manatki? :wtf: Mają o czym pisać, to piszą. 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarianWisniewski napisał:

Więc po co zapowiadają 10 sezon?

"10 sezon" to tytuł nowej serii KOMIKSÓW  :twilight5:  Będą one kontynuować wydarzenia z serialu. Źródło Czwarta generacja dobiegła końca, i nie wróci. To pewne. Odnoszę wrażenie, że trochę za bardzo wkręciłeś się w MLP. Polecam obejrzenie innych seriali (Amphibia, Gravity Falls, Infinity Train, Dragon Prince, The Owl House, Star vs the Forces of Evil)

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę spoilerować (ale muszę), ale w finale IX sezonu Spike urósł do rozmiarów dorosłego smoka i pozagryzał wszystkie kucyki oprócz Rarity, więc wątpię, by dało się to jakoś kontynuować. Jest co prawda samozwańczy X sezon w komiksie, ale jego akcja toczy się przed finałem IX sezonu, więc on również nie pokazuje dalszych losów (nie za bardzo jest co pokazywać).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm jeśli ktoś jest zainteresowany 10 sezonem to już ruszyły zamówienia na stronie wydawcy jesli chodzi o pierwszy komiks 10 sezonu a premiera komiksu na rynu bedzie w końcówce kwietnia jeśli wnioskować z newska bo to są zamówienia  przedpremierowe

https://www.equestriadaily.com/2020/01/my-little-pony-friendship-is-magic-89.html

Edytowano przez Paladyn Zanderson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Triste Cordis napisał:

Nie. Komiksy w Polsce wydawane są nieco inaczej niż w USA. U nas do sprzedaży trafiają kompilacje kilku pomniejszych wydań.  

Tak wiem, kupowałem je swego czasu i potem widziałem, że za granicą było ich znacznie więcej, ale mniej stron one miały (co jednak było plusem, bo niektóre miały spoko okładki, jakich u nas nie było, ale trzeba było ich kupować więcej razy).

Nie mniej, u nas po Polsku też one wyjdą jak mniemam? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BiP napisał:

Tak wiem, kupowałem je swego czasu i potem widziałem, że za granicą było ich znacznie więcej, ale mniej stron one miały (co jednak było plusem, bo niektóre miały spoko okładki, jakich u nas nie było, ale trzeba było ich kupować więcej razy).

Nie mniej, u nas po Polsku też one wyjdą jak mniemam? 

Trudno powiedzieć. Myślę, że tak. Poprzednie jakoś wychodziły, a marka nadal jest popularna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarianWisniewski napisał:

Jestem zdziwiony, ponieważ figurki są sprzedawane, a na Amazonie i pewnej karcie urodzinowej są postaci z Pony Life.

Hasbro to ogromna korporacja. Mają tam ludzi mądrzejszych od nas, którzy wiedzą jak najtańszym kosztem zarobić trochę kasy. Być może zabawki z Pony Life sprzedają się na tyle dobrze, że nie potrzebują reklamy. W końcu od samego początku MLP było tylko reklamą zabawek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...