Skocz do zawartości

[Dyskusja] Jaki będzie 10 sezon?


Recommended Posts

2 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Więc straciłem najwspanialsze przeżycie, które oczyszczało mnie z ciemnej strony internetu i... wyobraźcie sobie świat bez kucyków.

 

Ech... Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym traktować ciebie poważnie. Niestety strasznie mi to utrudniasz :isee: Rozumiem, że możesz uwielbiać MLP oraz, że Pucyki Kony są dla ciebie "odskocznią" od czegoś tam. Sam tak miałem, na studiach. Przygody Twilight i spółki były idealnym anty-stresem, który czynił cuda po ciężkim weekendzie na uczelni. Pamiętaj jednak, że są pewne granice. Chyba trochę zbyt poważnie podchodzisz do MLP.  Po raz kolejny polecam zainteresowanie się innymi serialami. Chcesz czegoś łagodnego, ciepłego, o miłości i przyjaźni? Obejrzyj "Loud House" (Harmidom).

 

Ja zacząłem oglądać Pokemony i muszę przyznać, że serial daje ten sam efekt co MLP - pozwala wyłączyć myślenie i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy (bo studia mam dawno za sobą). Owszem, jest o wiele gorszy od MLP, ale mam małe wymagania (Pikachu oraz relacja Ash-Misty to wystarczające powody, żeby śledzić przygody jednego z największych serialowych idiotów) :sweetbook:

 

Cytat

Mam na myśli to, że straciliśmy je dwa lata za wcześnie!

A co by to zmieniło gdyby serial zakończono w 2020r? :fswhat:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Więc straciłem najwspanialsze przeżycie, które oczyszczało mnie z ciemnej strony internetu i... wyobraźcie sobie świat bez kucyków.

Mam na myśli to, że straciliśmy je dwa lata za wcześnie!

Więc chyba dość mało miałeś tych przeżyć. Zawsze można zacząć oglądać MLP od początku, są jeszcze fanowskie animacje, fanfiki itd.

A jak wyobrażam bobie świat bez kucyków? w sumie tak samo jak teraz, jedno auto remontuje, przy drugim aucie grzebię, kończę stawiać garaż, a jak będzie cieplej to będę chciał zobaczyć parę miejsc w Polsce.

Po pracy gram na kompie w czołgi lub oglądam filmiki jak coś zrobić przy aucie lub testy komponentów komputerowych.

 

A teraz zamiast MLP oglądam Boruto, czasami 2-3 odciski dziennie a czasami 1 odcinek na tydzień.

Koniec G4 musiał kiedyś nastąpić i nie był przekładany jak koniec świata :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Nadziei na nową serię MLP.

Przecież będzie drugi film z MLP i po tym będzie kolejna generacja MLP bo nie opłacałoby im się definitywnie kończyć serial skoro przynosi dochody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarianWisniewski napisał:

Zatem jaki będzie serial o kucykach, których już nie poznam?

No cóż... Są dwie możliwości:

1. Hasbro wykorzysta to, czego nauczyło się przez te lata i stworzy równie ciekawy, albo lepszy serial.

2. Hasbro pójdzie na łatwiznę, bo wie, że nie muszą się starać żeby zarobić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Zatem jaki będzie serial o kucykach, których już nie poznam?

Po co pytasz, skoro nie zamierzasz nawet oglądać?

I nie żebym zabawiał się w moda, ale już srogo rozmowa zeszła z tematu tego wątku, a jest nim "sezon 10 w komiksach", a nie rozmowa o nowej generacji itp...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Zatem jaki będzie serial o kucykach, których już nie poznam?

Nie wiem zamów na stronie wydawcy komiks 10 sezonu bo tego dotyczy ten temat, albo czekaj do kwietnia kiedy będzie premiera 1 komiksu 10 sezonu i kup na Aliexpres za grosze, bo nie rozumiem w czm komiks miałby być gorszy od serialu ? To p prostu scenarusz w którym masz statyczne obrazki, aj esli chesz imitacje ruchu to przewracaj kartki co 5 sekund jak :rd9: na cydrowych sterydach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Poza tym, skoro serial naprawdę się skończył, to będę mógł wydać mój projekt Lego na nowo?

Ło jeżu... :twilight5: No pewnie, że będziesz mógł. Skoro już raz go wydałeś, to załóż temat O TUTAJ i się nim pochwal. Zrób jakieś zdjęcie, z przyjemnością go ocenimy.

 

@@@@@@

A wracając do tematu, to okładka jest naprawdę świetna. Powrót Zecory w ojczyste strony zapowiada się naprawdę ciekawie. Swoją drogą, jeśli komiks zostanie wydany w Polsce, to tłumacze będą mieli ciężki orzech do zgryzienia. Tłumaczenie tych wszystkich rymów będzie trudne 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarianWisniewski Oj... Zapomniałem odpisać. Tak to jest jak pracujesz po 10 godzin i wracasz zmęczony. Po kolei:

 

1. Przenieśmy tę dyskusję do innego tematu. Robi się niezły burdel. Możesz sam założyć temat i tam pisać swoje teorie, przemyślenia i takie tam. Proponuję nazwę "Przemyślenia na temat przyszłości My Little Pony" w TYM dziale

 

2. Nie obejrzałem filmiku do końca ponieważ to jeden wielki clickbait i reklama zabawek, które kompletnie mnie nie interesują

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
3 godziny temu, Triste Cordis napisał:

Załóżmy, że powstanie taki odcinek. Jak widzisz to konkretnie? Ciekawi mnie jak rozwinąłbyś ten motyw? Ja dałbym taki dialog:

Twilight - "aaale on jest wielki!" :twilightconfused: 

Spike - "często to słyszę" 

Ja się tutaj inspiruję olbrzymami z naszych legend. Dodatkowo spotkanie z nimi będzie ich misją.

Edytowano przez MarianWisniewski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...