Skocz do zawartości

Najbardziej i najmniej lubiana postać II sezonu


Talar

Recommended Posts

Dziwie się dlaczego nie ma tego wątku. Tutaj piszemy, jaką postać najbardziej lubimy z sezonu 2 (oczywiście nie liczymy mane 6 oraz kucyków z tła) Najlepsze postacie wedle mnie to: 1.Bracia Flim i Flam 2.Discord 3.Shining Armor 4.Księżniczka Luna 5.Królowa Chrysalis 5.Księżniczka Cadance Ale bardzo fajne postacie to też: Fancypants, Joe, Cranky Doodle Donkey i Iron Will. A najmniej to to chyba tylko Mulia Mild i smoki (nie licząc Garble)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubione : 1. Twillight Sparkle 2. Discord i Celestia 3. Rainbow Dash (trochę jej się spadło ;( ) 4. Fluttershy i Pinkie Pie 5. Rarity i Applejack Najmniej lubiane : Księżniczka Cadence,Królowa Chrysalis i oczywiście Diamond Tiara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubiane:

1. Discord! :discord: Nie muszę wyjaśniać?

1. Luna! :luna:

2. Cała reszta, oprócz:

Najmniej lubiane:

1. Cukiernicy z 'MMMystery Express'. Tacy jacyś bez polotu, nudni (i to mówi fan Snailsa :rarityderp: ...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubione :

1. Twillight Sparkle

2. Discord i Celestia

3. Rainbow Dash (trochę jej się spadło ;( )

4. Fluttershy i Pinkie Pie

5. Rarity i Applejack

Najmniej lubiane :

Księżniczka Cadence,Królowa Chrysalis i oczywiście Diamond Tiara.

Napisałem że nie podajemy mane 6 oraz innych takich kucyków, gdyż to jest o wątek o postaciach z sezonu 2, a nie o wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubiana postać: Princess Cadence - urocza i moim zdaniem najpiękniejsza klacz. Oczywiście zaraz po Twilight ;) Najmniej lubiana postać: Bracia Flim Flam - strasznie są denerwujący. I chcieli wygryźć z cydrowego interesu Apllejack. Nie ma przebacz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najlepsze postacie 2 sezonu to według mnie 1. Discord [ma dosyć specyficzne pojęcie Chaosu ] 2. Księżniczka Amora di Cadenza czyli po prostu Cadence [Pięknie ją zrobili naprawdę] 3. Darling Do [cóż lubię Indianę Jonsa] najgorsze postacie Ahuzalotl - brzydki wygląd i sztampowy Charakter mogliby stworzyć coś bazującego na wrogach Indiany np. jakiś kucyk z niemieckim lub francuskim akcentem Iron will - powiem jedno w życiu nie widziałem tak ograniczonej postaci. Charakter to normalnie porażka i to na całej linii Smoki - wszystkie [oprócz Spike'a]wyglądają jakby rysownik oglądał Picassa przez butelkę od piwa, a charaktery wzięte chyba z jakiegoś filmu klasy B

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubione postacie ( oprócz mane 6 oczywiście ) , wszystkie 3 księżniczki a najgorsze eee ( poprę kolegę wyżej ) , czyli Iron i smoki ( myślę dokładnie to samo , a zwłaszcza te smoki , bez polotu , nuda , nic ciekawego , gdyby mane 6 były podobnie zrobione , to cały serial straciłby urok ):molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Na pierwszym zasiadają Luna i Discord a tuż za nimi Chrysails

 

Pasywna jestem do Shining Armor'a...fajny się z niego brat wydaje ale gdzie był przez całe 2 sezony ? Nawet do Twi nie napisał ? 

 

W drugim sezonie nie spodobała mi się za bardzo Kredensja ( w trzecim bardziej ją poznajemy więc już więcej polubiłam) wydawała się nudnawa i taka...cukierkowata zaloffciana w Shining Armor'ze po "roga" że się tak wyrażę...

 

Smoki to już w ogóle,dajcie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Moje ulubione postacie z II sezonu to Discord, Luna, Applejack, Daring Do, Pinkie Pie (to moje wiecznie ulubione postacie, nie tylko w II sezonie, może z wyjątkiem Daring Do) oprócz nich to jeszcze Chrysalis (-:

Niulubiane: Fluttershy, Sweetie Belle, Celestia (wiecznie ich nie lubię) Rainbow Dash (pogorszyła się) Shining Armor (przewidywalna postać, przykład kochanego brata itp. = zero zaskoczenia + nudna postać) prawdziwa Cadence ( to zddecydowanie przesłodzona postać: " moja miłość da ci siłę"! i "och", "ach") Angel (zwykły rozkapryszony królik) Flim, Flam (dwie wredoty) Rarity też (odc. Gwiazda Salonów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość ChrisEggII

Dla mnie ten sezon nie przypadł szczególnie do gustu, więc i niewiele z niego pamiętam. Z pewnością jednak najbardziej lubianą postacią jest Discord, który swoją randomowością potrafi przebić większość filmików z GModa. Oprócz tego jest jeszcze małżeństwo Cadance i Shining Armora. Chrysalis nieszczególnie mi przypadła do gustu, a pozostałych postaci po prostu już nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...