Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca nowej zabawy


PervKapitan

Który wariant zabawy bardziej Ci odpowiada?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warianty opisane są w poście. Wybierz rozsądnie.

    • Wariant 1.
      7
    • Wariant 2.
      0

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Recommended Posts

Czas na pierwszą zabawę w dziale! Jednak nim ona powstanie chcę wam przedstawić dwa jej warianty. Jeden będzie wymagał nieco więcej myślenia, główkowania, także znajomości popkultury. Zaś drugi będzie mocno uproszczony i możliwe, że jedyne czego będzie wymagał to korzystania z gugli.

Jakbyście się zastanawiali czemu tak długo nie zajmowałam się działem to mam idealną wymówkę - musiałam przygotować naszą Królową do zabawy, oglądając z nią, czytając i grając! :chrysalhug:

Obie zabawy angażują naszą Królową w jej udział i polegają na tym, że Chrysalis wykorzysta swoją specjalność byście wy mogli zgadnąć w cóż to się zamieniła.

 

Wariant 1. Chrysalis przybiera pewną postać, którą tylko ja widzę. Daję wam kategorię skąd pochodzi (oryginalnie) czy to film, anime, kreskówka, gra, komiks, książka, a wy zaczynacie zadawać pytania o postać. Na podstawie zebranych informacji będziecie mogli zgadnąć cóż to jest za postać. Kto odgadnie zdobędzie punkt i do tego będzie mógł wybrać następną kategorię.

 

Wariant 2. Chrysalis przybiera pewną postać, a ja cykam jej fotę i wklejam wam. A wy zgadujecie co to za postać (pełna nazwa i skąd). Ten wariant jest strasznie leniwy i mało wymagający. Osobiście wolałabym o wiele bardziej pierwszy, jednak jestem świadoma jak wygląda aktywność na forum, dlatego ten wybór pozostawię wam.

 

Szczegółowe zasady poznacie po tym jak założę temat z zabawą, czyli kiedy wybierzecie wariant, który wam bardziej odpowiada. Głosowanie jest do 22 stycznia 10:00.

W razie pytań i dyskusji zapraszam. :chryseyes:

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...