Skocz do zawartości

Equestria Times nr 01/2020 (35)


Cahan

Recommended Posts

yC6flWc.jpg

Witajcie, kochani!

Nowy rok, nowe ET. W tym roku obiecujemy: wydawać się na czas, nie balować na konfie zamiast spać, pisać więcej artykułów, zrekrutować mnóstwo ludzi... Żartuję, niczego nie obiecuję. Może poza tym, że będziemy się starali dostarczyć Wam jak najlepsze czasopismo i to mniej więcej w terminie.

 

Tymczasem zapraszam do lektury - zrecenzowałam sequel Project Horizons, czyli Fallout Equestria: Homelands, pogadałam z Rarity oraz bronię Pony Life, Moon zrobiła wywiad z Gretą, Malv dalej ocenia oficjalne komiksy, Gray zauważyła, że serial się skończył, ktoś napisał recenzję Krainy Lodów 2, a Paprot... Porcelanka dostarczyła komiks. Uwielbiam jej kreskę, świetnie się sprawdza przy takich pracach.

 

Bawcie się dobrze!

Cahan

 

Linki:

https://issuu.com/equestriatimes/docs/035

https://drive.google.com/file/d/12NO_-6-cOVQw5RQLfFdEkDeuhFmjusNh/view

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer przejrzany i częściowo przeczytany.

 

Recenzje fików bardzo dobre, chociaż z wieloma elementami zawartymi w Cahanowym tekście o Homelands się nie zgadzam (głównie z poglądem na ogólny świat Opadu: Konioziemi). Sun z kolei swoją recenzją bardzo mocno zareklamował "The Mare Who Once Lived on the Moon".

 

Artykuły fandomowe i inne zostawiłem sobie na później, ale z przyjemnością przeczytałem wywiady. Dobrze przeprowadzone, dobrano ciekawe osoby i całość zasługuje na celujący.

 

Komiks na końcu to czysta perfekcja. Wspaniale narysowany (mówię to oczywiście z punktu widzenia kompletnego laika graficznego, ale ta kreska to dla mnie poezja) i na dodatek całkiem zabawny.

 

PS: Kogo muszę zabić, żeby trafić do jednego z komiksów Porcelanki? :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Dolar84 napisał:

 

PS: Kogo muszę zabić, żeby trafić do jednego z komiksów Porcelanki? :D

Nie musisz nikogo zabijać, wystarczy że napiszesz parę artykułów do ET :3 *

Spoiler

SBns4GI.jpg

*nie żebym miała na to jakiś faktyczny wpływ, bo nie mam :v

 

Edit: A komiks Porcelanki jest mega super. Za każdym spojrzeniem coraz bardziej urzeka mnie mimika postaci z ostatniego kadru <3

Edytowano przez Gray Picture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...