Skocz do zawartości

[Zabawa] W kogo przemieniła się Chrysalis?


PervKapitan

Recommended Posts

 

Dnia 20.03.2020 o 01:08, Danio Doża Venucci napisał:

Czy ta postać, ma swoją drużynę z ,którą przeżywa wspólnie przygody?

Tak

Dnia 20.03.2020 o 02:31, Zegarmistrz napisał:

Czy ta postać używa magii?

Nie 

Dnia 20.03.2020 o 13:39, Youkai20 napisał:

Czy ta postać dysponuje supersiłą?

Nie

Dnia 20.03.2020 o 14:58, MarianWisniewski napisał:

Czy ta postać potrafi podróżować w czasie i przestrzeni?

Nie

 

Dużo odpowiedzi albo nie albo zagadkowych... Nie wpływa to dobrze na zgadywanie!

Podsumowanko kolejne:

Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni.

Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody.
Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka.

 

Coś ich nie interesuje wygląd postaci, w którą się zmieniłam. :chrysalis3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 27.03.2020 o 03:34, Zegarmistrz napisał:

Czy ta postać ma włosy?

Tak

Dnia 27.03.2020 o 12:24, Youkai20 napisał:

Czy ta postać ma psa?

Nie

Dnia 28.03.2020 o 06:05, Danio Doża Venucci napisał:

Czy ta postać umie walczyć ?

Tak

 

 

Podsumowanko: 

Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Ma włosy. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia, chociaż potrafi walczyć. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni.

Nie posiada psa.

Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody.
Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka.

 

I jak teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mam od dłuższej chwili na myśli, ale wciąż mi pewna rzecz nie pasuje... czyli „moja” postać jednak najpewniej odpada.
Ergo – znów muszę poszukać sobie nowej.
ŁŁŁEEECH, idę się pochlastać ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Youkai20 napisał:

Coś mam od dłuższej chwili na myśli, ale wciąż mi pewna rzecz nie pasuje... czyli „moja” postać jednak najpewniej odpada.
Ergo – znów muszę poszukać sobie nowej.
ŁŁŁEEECH, idę się pochlastać ;).

To jakieś zgadywanie albo pytanie, czy przyszedłeś poinformować nas o tym tylko? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, PervKapitan napisał:

To jakieś zgadywanie albo pytanie, czy przyszedłeś poinformować nas o tym tylko? :rainderp:

Spoiler

A... tak sobie tylko w ten sposób ogłaszam, że jestem cudakiem, tylko nie bij mnie, proszę... ;)  


Moje pytanie brzmi:
Czy ta postać jest urodzonym przywódcą?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Twoje lenistwo, panienko, gracze stracili chęć zabawy.

Ale to Ty miałaś wylinkę i nie dało się z Tobą kontaktować! To wcale nie moje lenistwo.

Wymówki... :notamused:

 

Dnia 29.05.2020 o 15:06, Youkai20 napisał:

Czy ta postać jest urodzonym przywódcą?

Tak.

 

 

Podsumowanko: 

Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Ma włosy. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia, chociaż potrafi walczyć. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni. Jest urodzonym przywódcą.

Nie posiada psa.

Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody.
Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka.

 

Mamy w sumie już dużo informacji, ale tak naprawdę dalej ciężko zgadnąć.

No weźcie już zgadnijcie, bo ja tkwię w tej postaci i tkwię...

 

 

UWAGA! Zmiany w zasadach! 

Od następnej zagadki nie będzie już podsumowań. Za to będę częściej odpowiadała w tym temacie.

Co 7 tur będę dawała podpowiedzi (jedną informację dotyczącą postaci). Ta tura to tura szósta, więc przy następnej dostaniecie wskazówkę!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się zdecyduję na jakąś tam odpowiedź, czy raczej strzał, żeby nie było, że czekam aż będzie 1000 różnych informacji, aby wyskoczyć jak Filip z konopi i zwędzić komuś punkt. :) Moja odpowiedź (która się w sumie nie klei) brzmi:
 

Spoiler

Robin z kreskówki „Młodzi Tytani” (tej wcześniejszej, bo teraz leci tragiczne GO). On co prawda ma dostęp do technologii (i to jeszcze jakich), ale lepszy rydz, niż nic...

No to ode mnie tyle, pomyślałem, że nie warto zadawać teraz pytać, skoro i tak nadciąga podpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2020 o 15:21, Youkai20 napisał:
 

Robin z kreskówki „Młodzi Tytani” (tej wcześniejszej, bo teraz leci tragiczne GO). On co prawda ma dostęp do technologii (i to jeszcze jakich), ale lepszy rydz, niż nic...

 

Nope

 

Podsumowanko: 

Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Ma włosy oraz bliznę na twarzy. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia, chociaż potrafi walczyć. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni. Jest urodzonym przywódcą.

Nie posiada psa.

Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody.
Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka.

Nie jest to Robin z Młodych Tytanów.

 

 

W podsumowanku dodana jest wskazówka. Może teraz trochę bardziej się rozjaśni kogo tutaj mamy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2020 o 04:39, Zegarmistrz napisał:

A wydawało mi się że znam większość tego typu ludzików...

Czy ta postać ma rodzeństwo?

Tak

Dnia 14.06.2020 o 08:38, MarianWisniewski napisał:

Czy ta postać jest czarna?

Nie

 

Podsumowanko: 

Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Ma włosy oraz bliznę na twarzy. Nie jest czarnoskóra. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia, chociaż potrafi walczyć. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni. Jest urodzonym przywódcą i posiada rodzeństwo.

Nie posiada psa.

Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody.
Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka.

Nie jest to Robin z Młodych Tytanów.

 

 

Coraz bliżej, albo i dalej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Weź im powiedz kim jestem, bo nie chce mi się stać jako ten wypierdek :notamused:

A kto Ci bronił się przemienić wcześniej? Wystarczy byś na chwilę się przemieniła bym zobaczyła postać i zapamiętam.

Chcesz mi powiedzieć, że przez TYLE MIESIĘCY SIEDZIAŁAM JAKO TEN CHŁOPCZYK TYLKO PO TO BY SIĘ DOWIEDZIEĆ, ŻE WCALE NIE MUSIAŁAM?! 
Hmm... Tak? :chryseyes:

 

W każdym razie sporo czasu minęło, nikt nie odgadł postaci, ani nikt nawet nie miał ochoty zadać żadnych pytań. Postanowiłam więc rozwiązać za was tę zagadkę i dać kolejną postać. 

Tą postacią był...

 

 

 

Książę Zuko z Avatar: Legenda Aanga!

 


latest?cb=20130914191018

 

 

 

Jak pisałam wcześniej tym razem nie będzie podsumowań (robię to ze względu, że przez myśl o podsumowaniu często dostawałam lenia i odkładałam odpowiadanie na później, co źle przekładało się na zabawę).

 

Mogę też wam dać taką poradę, że o wiele łatwiejsze są pytania o wygląd niż takie bardziej szczegółowe. Szczególnie kiedy odpowiedzi nie są jednoznaczne, a "częściowo" może wam wiele nie powiedzieć

:>

 

No to zaczynamy kolejną rundę! Chrysalis zmieniła się w kolejną postać~

Kategoria: Gry

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta postać jest człowiekiem ?

Spoiler

Drobna skarga z mojej strony w podsumowaniu poprzedniej rundy tej gry napisałaś, że postać nie używa żadnej magii ani czarów.

Spoiler

To nawet w polskiej wersji serialu jest nazwane magią ognia rozumiem, że w angielskiej wersji używa się określenia ,,Firebending,, czyli w zasadzie ,,gięcie ognia,, ale bądźmy szczerzy miotanie kul ognistych z gołej pięści nie można nazwać niczym innym niż magią. Prosiłbym tylko o dokładniejsze sprawdzanie informacji w przyszłości. Wiem ,że ludzie nie lubią być poprawiani ani jak wypomina się ich błędy i potknięcia ,ale chciałbym aby ta gra przebiegała bez błędów i wpadek. Ze względu na fakt, iż ją bardzo lubię.:giggle:

 

 

Edytowano przez Danio Doża Venucci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danio Doża Venucci napisał:

To nawet w polskiej wersji serialu jest nazwane magią ognia rozumiem, że w angielskiej wersji używa się określenia ,,Firebending,, czyli w zasadzie ,,gięcie ognia,, ale bądźmy szczerzy miotanie kul ognistych z gołej pięści nie można nazwać niczym innym niż magią. Prosiłbym tylko o dokładniejsze sprawdzanie informacji w przyszłości. Wiem ,że ludzie nie lubią być poprawiani ani jak wypomina się ich błędy i potknięcia ,ale chciałbym aby ta gra przebiegała bez błędów i wpadek. Ze względu na fakt, iż ją bardzo lubię.

Nie "nawet" tylko niestety w polskiej wersji źle przetłumaczyli. W oryginale było podkreślane, że tkanie żywiołów NIE jest magią i w samym uniwersum magia nie występuje. Więc nie miałabym sumienia napisać, że chociażby częściowo ta magia występuje. 

 

A postacie akurat wybieram takie, z którymi jestem bardzo zaznajomiona.

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...