Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Perszing

[Do kasacji] Do widzenia z fandomem, żegnamy się.

Recommended Posts

Witajcie a za razem żegnam.

Nie wiem gdzie umieścić ten post więc umieszczam go tutaj. Po wielu latach bycia w fandomie dziś go oficjalnie opuszczam. Dziś już wiem dlaczego fandom nie jest taki jak kiedyś. Ponieważ ludzie poznają swoje drugie połówki, mają prace itd. Dziś i ja również mam swoją drugą połówkę. To również nie jest tak że z tego powodu odchodzę, tutaj jest też kilka czynników m.im. skończył się serial, przestano organizować meety. Również przestałem odwiedzać strony typu: FGE jak i samo forum. To w sumie tyle ze wstępu i rozwinięcia. Widziałem jak ten fandom się wznosił i jak upadał. Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim lub prawie wszystkim m.in @MWerec, @Mates @Barrfind V. @Silver Shield i wielu wielu innym których tu poznałem wielkie brohoof dla was. Dziękuje również fandomowi za wiele fajnych wspomnień. To chyba w sumie tyle bo nie umiem pisać ładnych pożegnań. Być może jeszcze kiedyś się spotkamy na jakimś konwencie za milion lat. Jeszcze dziś i jutro będę na tym forum więc można się ze mną kontaktować.

Dziękuję. :brohoof:

• Upvote 1
  • Haha 2

Wiadomość automatyczna

Temat został zamknięty i przeniesiony do kosza

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...