Skocz do zawartości

Wasze typy na partnera dla Celestii!


Szonszczyk

Recommended Posts

Wiem, że już się kończą walentynki, ale zawsze mnie to dziwiło, dlaczego Celestia mając tyle lat, chciałoby się powiedzieć "możliwości", nie wybrała sobie ogiera z którym chciałaby przeżyć resztę życia.

Więc pytanie do Was: kogo byście typowali jako partnera do Celestii nie biorąc pod uwagi jej długowieczności i faktu, że rządziła Equestrią? Wszystkie opcje dozwolone, jeśli oczywiście jesteście w stanie je dobrze uzasadnić!

 

Ps. możecie też odpowiadać po 14.02...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma chętnych to ja się zgłaszam na ochotnika.

 

Tak na prawdę to jedyne co mam do powiedzenia, to gdybym ja tworzył uniwersum a'la kuce tylko że mniej dla dzieci, to jako Celestie bym zrobił taką thic, trochę lusty milfa, która zarywa do każdego jak idzie, ale miałoby to raczej na celu owinięcie sobie ich wokół palca bądź po prostu z nudów. Żaden związek ją nie interesuje, bo znacznie bardziej ceni sobie więź ze swoją siostrą, niż założenie rodziny samemu. Wiem, że nijak się to ma do tematu, ale mój headcanon jest taki, że Celcia żadnego związku nie chce/nie potrzebuje, bo większą satysfakcje sprawia jej od czasu do czasu szybka randka z jakimś losowym chłopakiem, którego uznała za uroczego UwU

 

No sorry xd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To by musiałby być ktoś z tych samych czasów co Celestia, ktoś inteligentny i uzdolniony magicznie. Starswirl odpada, bo jest za stary (również biologicznie), poza tym był jej mentorem / opiekunem, więc by to było trochę niezręczne. Zostaje Stygian i to chyba nawet ma sens. Chyba nawet był w podobnym wieku co Celestia, nim go wcięło do innego wymiaru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...