Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie trzecim [Zamknięte]


Kirara

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość CherryGrove

Ja również nie oglądałem spoilerów ale byłbym zadowolony z dwóch rzeczy - a mianowicie gdyby Twilight właśnie pokonała Trixie wiedzą a nie siłą a dwa - gdyby Twilight nagle uaktywniła swoją magię, taką, jak w odcinku kiedy młoda Twi miała sprawić, że smok się wykluje. Ale raczej epicki pojedynek pełen akcji nie ma szans na pojawienie się, przynajmniej nie teraz więc pewnie będzie spokojnie. Mogliby także rozwinąć czarną magię u Twi z pierwszych 2 odcinków, no i chciałbym się wreszcie dowiedzieć, do czego Twilight ma być niedługo gotowa :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

No przecież nie wyrzucą Twilight... Prawda?... No proszę nie :C Znając jej magię chyba nie ma się czego obawiać. Najwyżej przyjdzie Celestia i ją uspokoi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie wyrzucą, nie mogą wyrzucić żadnego kucyka bo to nie możliwe nawet ! Wracając do tematu, ja nie lubię zbytnio spoilerów bo po nich to nie to samo jest. Odnośnie Twi to moim zdaniem za dużo powiedzieć nie można bo to dopiero 4 odcinki były, dalej jest mądra i jej magia jest bardzo ciekawa itp. Ale jak to dalej będzie to się przekonamy, fajnie by było jakby ta jej czarna magia się rozwinęła jak ktoś już pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy taką nadzieje bo nie wiem co bym zrobił jak by twilight nie zdała ( chyba bym się pow..... ' date=' chociaż mam 18 lat i wszyscy mnie wyśmiewają że oglądam bajki , to i tak lubię oglądać koniki pony a zwłaszcza odcinki z Twilight :) )[/quote']

Nie martw sie ja mam 20 i mnie nie interesuje zdanie innych ;p A co do twili nei piszmy czarnych scenariuszy co do głownej bohaterki ;) a nawet jesli to zawsze bedzie ta ciekawosc co bedzie dalej i jak sie potocza jej lub ich losy. Takze wszystko przed nami. Tylko mam nadzieje ze 3 sezon nei skonczy sie na 13 odcinkach jak to jest napisane jak narazie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight jednak została wygnana z Ponyville, ale udało jej się wrócić. Czyżby już sprawnie potrafiła korzystać z magii przyjaźni ;) ? Jak podobał wam się jej pojedynek z Trixie? Który z odcinków z Trixie był waszym zdaniem lepszy? Muszę przyznać, że bardzo podobała mi się Twilight jako uczennica Zecory. Lewitująca cząsteczkami wody strasznie skojarzyła mi się ona z Luke Skywalkerem. Ciekawe czym jeszcze zaskoczą nas twórcy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Moim zdaniem oba odcinki były na równym poziomie. Ciężko określić, jednak brawa dla twórców za ciekawe motywy i akcje. Końcówka odcinka One Magic mnie rozwaliła ale bardzo pozytywnie ^^. Nie wiem co by jeszcze dodać ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz częściej słychać o tym, że Twilight ma stać się alicornem w finale 3 sezonu (proszę nie :octcry: ), co o tym sądzicie?

Dołączona grafika

Nie. Tylko nie to. Ona jest, była i będzie świetna jako jednorożec ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bójcie się, ludzie, jeśli to zdjęcie to nie trolling, tylko prawda, to na 100% Twi zrezygnuje ze skrzydeł i megasuperduperhiperzajefajnej mocy w imię przyjaźni czy coś :3 Może reszta Mane 6 będzie zazdrosna, strzelą focha, nie będą mogły użyć Elementów Harmonii i wtedy Twi zda sobie sprawę, że trzeba coś z tym zrobić? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie zrobić z Twilight alicorna...

Albo w tym zdaniu brakuje jakiegoś wyrazu, albo nie ma ono sensu :P

Twi jako alicorn? To może jeszcze z Discorda zróbmy jednorożca :P

Jakoś sobie tego nie wyobrażam, lecz warto zauważyć, że twórcy dają nam takie małe "znaki" pokazujące, że jednak kucyki chyba też z biegiem lat rosną (chodzi mi głównie o latanie Scootaloo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie tego nie wyobrażam' date=' lecz warto zauważyć, że twórcy dają nam takie małe "znaki" pokazujące, że jednak kucyki chyba też z biegiem lat rosną (chodzi mi głównie o latanie Scootaloo).[/quote']

No to, że Scootaloo rośnie to raczej oczywiste skoro jest młoda :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...