Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie trzecim [Zamknięte]


Kirara

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ostatnio coraz częściej słychać o tym, że Twilight ma stać się alicornem w finale 3 sezonu (proszę nie :octcry: ), co o tym sądzicie?

A cóż można myśleć Sip. Według mnie to totalnie nie pasuję, Twilight i skrzydła. Sądzę, że latanie wymaga też niezłej siły fizycznej (patrz: RD) a Twilight w tym aspekcie jest bardzo słaba. Logiczne, postawiła na magię jak każdy jednorożec. Gdyby to się jednak stało, chciałbym widzieć jak uczy się latać i rozbija na każdym drzewie xD

Jakoś sobie tego nie wyobrażam, lecz warto zauważyć, że twórcy dają nam takie małe "znaki" pokazujące, że jednak kucyki chyba też z biegiem lat rosną (chodzi mi głównie o latanie Scootaloo).

CMC to dzieciaki, u takich postaci dorastanie jest zawsze jednym z głównych motywów. Scootaloo narazie tylko podlatuje, jak kurczak i według mnie twórcy pociągną ten wątek, zwłaszcza w kontekście jej relacji z Rainbow Dash.

Nie wytrzymam jeśli Twilie będzie Alicornem :( , zrzucę się wtedy z okna.

I co, myślisz, że Twilight cię złapie w locie i ocali? Nie przesadzaj i zważaj na to co piszesz :rdwild:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest...to...to....epickie :rainderp: A ja ponieważ jestem heretykiem uznam że było by to dość ciekawe...tylko...czy nie stała by się wtedy zbyt epicka ? A co jeśli bym ją polubił ? Dobra może trochę przesadzam bo Twili nawet teraz w miarę lubię. Ogólnie raczej nie zrobią z niej Alicorna, bo przecież każdy Alicorn jest za coś odpowiedzialny, a Twilight co by reprezentowała ? nieposkromioną magię :ming: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee. To nie byłoby fajne jakby Twili została alicornem. Po pierwsze- dlaczego i jak? Czy to jest możliwe? Wątpię by tak się stało. Po drugie- co by się stało z resztą mane6? Jedna z nich miała by być tak wywyższona? Myślę, że to tylko jakieś plotki i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory przepraszam za brak polskich znakow

No ale wezmy to na logike. Jezeli bedzie sezon 4, a w sezonie 3 Twi ma zostac alicornem, to o czym bedzie sezon 4? Wszak ile odcinkow mozna ciagnac watek ' Twilight level up'?

O innych kucykach? Może Applejack zostanie pegazem xD A tak na serio - dziwne pytanie Bella. Jeśli zostanie alicornem, to pewnie dostanie trochę odcinków, ale innych kucyków nie zlekceważą. Sezon 4 może być taki jak inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę? No ale ile można to ciągnąć? Nie widzę w tym przyszłości :P Fajnie, wszak mamy jeszcze inne kucyki, ale zawsze miałam takie dziwne wrażenie, że Twilight jest taką główną z głównych postaci. A niech zrobią z Twilight alicorna, z Pinkie pegaza a z Rarity kucyka ziemnego. I co jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Fajnie by było gdyby Twilight znalazła sobie jakiegoś ogiera. Dodałoby temu serialowi takiego głębszego uroku i wątek romantyczny na pewno poprawiłby o nim opinię. Nie mówię tutaj, żeby od razu była jakaś wielka miłość, ale powoli tląca się i iskrząca na pewno wywołałaby uśmiech zapewne nie tylko u mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby Twilight znalazła sobie jakiegoś ogiera. Dodałoby temu serialowi takiego głębszego uroku i wątek romantyczny na pewno poprawiłby o nim opinię. Nie mówię tutaj, żeby od razu była jakaś wielka miłość, ale powoli tląca się i iskrząca na pewno wywołałaby uśmiech zapewne nie tylko u mnie.

Byle żeby nie teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał, żeby Twi została alicornem. Tak jak ktoś już napisał zachwiało by to równowagą w mane6. Poza tym czy alicornem nie trzeba się urodzić? :twilight3: A co do wątku miłosnego to wolę więcej przygód, a nie żeby się zrobiło z tego romansidło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szkoda mi ludzi z Hasbro, widać wszystko zrobią dla kasy. Może niektórzy będą uwielbiać nowe wcielenie naszej kochanej Twilight, ale co z tą magią przyjaźni? W końcu to poważne zachwianie od lat budowanej konstrukcji G4. Dla mnie to głupota i totalny brak szacunku dla fanów, o których dobrze wiedzą, że istnieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[justify]Dwie sprawy:

1. Jeszcze nie widzieliśmy tego odcinka, a na sezon czwarty przyjdzie nam trochę poczekać. De facto nie wiemy jak zostanie to rozwiązane pod względem fabularnym, więc na razie nie możemy narzekać. Możemy mieć obawy co do przyszłości serialu ale narzekać, że "wszystko zniszczyli" nie możemy... na razie (?)

2. Dziś mówią, że zostanie alicornem na zawsze (aczkolwiek nie wszyscy), jutro, że na x odcinków (znów nie wszyscy), jeszcze później, że coś-tam. Znów, nie znamy konkretów, możliwe że część informacji specjalnie jest nieprawdziwa albo nieprecyzyjna żeby zarobić szumu wokół tego odcinka co jak widzę się udało. Albo badają reakcje fanów w Internecie żeby wiedzieć jak pokręcić kolejny sezon żeby zrobić jeszcze większy skandal. "A co, nie spodoba im się, ale i tak obejrzą."

Tylko spokojnie, damy radę.[/justify]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight jako alicorn to nic. Mnie bardziej ciekawi (i martwi) jaki to będzie miało wpływ na otoczenie, jej przyjaciółki no i samo postrzeganie pegazorożców. Może zamiast przygód Main6 zwykłych kucyków zekranizują losy Main4 Princesses Alicorns :lunaderp: (Celestia, Luna, Cadence, Twilight)

ev9a9ZW.jpg

Nie ubliżając Twilight - mi po prostu bycie pegazorożcem kojarzy się z czymś niemal boskim, nieosiągalnym dla zwykłych śmiertelników. Śmiertelność Ks. Cadence co prawda dość podkopała moją wiarę w to, ale w jej przypadku przynajmniej można mieć nadzieję, że taka już się urodziła.

cBfSnCa.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelność Ks. Cadence co prawda dość podkopała moją wiarę w to, ale w jej przypadku przynajmniej można mieć nadzieję, że taka już się urodziła.

Albo że, podobnie jak Twilie, została obdarzona taką mocą później xd Tym samym wypełniliby wizję Cadance-jednorożca, jak chciała Faust ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że zrobienie z niej Alikorna przełoży się na.

A) Jest problem.

B) rzuć zaklęcie

C) powtarzaj punkt B) aż problem zniknie

Zresztą to trochę nie fair. Bez koleżanek, nie osiągnęła by jakiegokolwiek zwycięstwa. One otrzymały jakieś bonusy? To co zrobiła Celestia to czystej wody kumoterstwo:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...