Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie trzecim [Zamknięte]


Kirara

Recommended Posts

Niedawno sezon trzeci dobiegł końca, względem którego każdy miał pewne oczekiwania i teorie, a także z czasem i obawy (głównie pod koniec sezonu z oczywistych powodów). Myślę, że to nie znaczy, że temat się "zdezaktywował" i że możemy jeszcze trochę pogadać i może nawet przeanalizować pewne sprawy. A zatem - czy jeśli chodzi o osobę Twilight Sparkle trzeci sezon spełnił Wasze oczekiwania? Czy Wasze spekulacje potwierdziły się? Które rozwiązania fabularne Wam się podobały a które nie? Może zmienilibyście coś? Czy było coś co chcieliście zobaczyć a jednak nie zobaczyliście?

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ogólnie sezon był dość fajny. Jestem osobą, dla której najważniejsze jest, że odcinek w ogóle powstał i mogę nacieszyć swoje oczy widokiem tego świetnego serialu. Na drugim miejscu dopiero jakość itp.

Jeśli chodzi o ostatni odcinek to był on ciekawy, jednakże zakończenie całkowicie mnie rozczarowało. Wolałem starą Twilight i mam nadzieję, że ta sprawa z tą koroną i Alicornem wyjaśni się w następnych odcinkach. Podobna Meghan McCarthy pisała, że to co widzieliśmy w 13 odcinku 3 sezonu jest 1 partem z trzech o tej historii.

Najbardziej mnie boli to, że na dalsze losy musimy poczekać (nie wiadomo jeszcze jak długo) i ta niewiedza przez długi czas normalnie mnie dobija i psychicznie rozwala. ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Dzięki temu sezonowi nabrałem dużej sympatii do Twilight. Wcześniej naturalnie ją lubiłem, ale nie szalałem jakoś. A teraz to jeden z moich ulubionych kucyków. Przyznam się też że zmiana w alicorna nie była taka zła i wg. mnie dodało jej to jakiegoś.... uroku. Ale to moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Dzięki temu sezonowi nabrałem dużej sympatii do Twilight. Wcześniej naturalnie ją lubiłem, ale nie szalałem jakoś. A teraz to jeden z moich ulubionych kucyków. Przyznam się też że zmiana w alicorna nie była taka zła i wg. mnie dodało jej to jakiegoś.... uroku. Ale to moje zdanie.

Ja uważam tak samo. Polubiłem ją bardziej niż Applejack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...