Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie trzecim [Zamknięte]


Kirara

Recommended Posts

Tak jak w temacie, moi drodzy. Zastanawialiście się, jaka będzie Twilight w nadchodzącym sezonie? Czy wyciągnęła wnioski z magii przyjaźni którą zgłębiła dotychczas...? Czego jeszcze mogłaby się nauczyć?

A może pozna jakąś inną... potencjalnie potężniejszą magię, niż przyjaźń?

Poza tym... pogdybajmy trochę... Co mogło być powodem, przez który Twilight zaśpiewała swoją "Failure Song"? Na co nie była przygotowana?

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Księżniczka Skyla? Yay!

Ale DerpDash zarzucił straszny powód... Doprawdy... Trixie miałaby WYGRYŹĆ Twilight? Nieeee.... nie ma takiej opcji. Jeśli faktycznie, to będę bardzo, bardzo zdziwiona... i... niepocieszona.

Tarreth, wiesz coś o tym? Masz wtyki u Celestii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę w to, że Trixie miałaby wygryźć Twilight... Celestia nie zmienia ot tak studentek.

Z tego co czytałam (i zrozumiałam), Twili śpiewała to, ponieważ Trixie wygryzła Twi z posady (prywatnego pupila Celestii).

A gdzie czytałaś? Bo bardzo dużo widzę ostatnio ludzi czerpiących 'informacje' z gdybań fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że będzie tutaj miał coś do rzeczy ten dziwny amulet, z którym została nam Tri zaprezentowana. Kto wie, czym to będzie... A nuż za jego pomocą tak zabajeruje Celestię, że ta ją przyjmie jako swoją najlepszą uczennicę?

Chociaż i tak najbardziej mi się wydaje wiarygodna wersja z Księżniczką Skylą. Twi będzie bez swoich książek o zajmowaniu się źrebakami, więc będę mieć dylematy, czy podoła temu, czy też zawiedzie... (W końcu chyba śpiewa: "Will I pass or will I fall?").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I can't be sure...

Tak jest... amulet Trixie. To inna sprawa. Sezon trzeci generalnie ma wiele znaków zapytania... czy ten amulet faktycznie mógłby "zbajerować" Księżniczkę? Tę, Która Włada Słońcem?

I po drugie... czy Trixie pielęgnowałaby zadrę? I nienawiść do Twilight? Tylko po to, by "utrzeć" jej nosa poprzez "zbajerowanie" Celestii?

Wątpię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spojlerowałem sobie piosenkami, ale Twilight ma skłonności robić sobie wyrzuty za źle wykonane zadanie. Może znowu coś poszło niezgodnie z jej planem i się obwinia, bo czegoś nie przewidziała na papierze... tylko tym razem sprawa poważniejsza, skoro aż śpiewać się jej chciało. :D To z Trixie chyba nie było oficjalne... Ja jestem trochę rozdarty... chciałbym, by Twi pozostała sobą, ale zarazem też widziałbym kilka zmian w jej zachowaniu i stosunkach z przyjaciółmi. Nie wiem, jak to nazwać. Magię na pewno poznała już potężniejszą, ale czy będzie ją studiować? To byłoby ciekawe. Cokolwiek zrobiła Cadance + SA, musiało zainteresować Twi w taki czy inny sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życiowym powołaniem Twilight jest ciągłe studiowanie magii. To akurat się nie zmieni i tego jestem pewna w stu procentach.

Pytanie jest inne - CZEGO JESZCZE mogłaby się nauczyć. Przyjaźń ją wzmocniła... może pozna wyższy poziom tej magii? Wiecie... specjalizację Cadance? :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo, Kath:

KLIK!

KLIK!

Klimiuk, ciekawe. Ale... mało prawdopodobne. Chociaż... kto wie...? Jeśli faktycznie Trixie miałaby zdradzić Equestrię, a główny "Zuy" chciałby przetestować swoją "protegowaną" w konkursie...

Ale zaraz, zaraz... konkurs magiczny? To dlaczego Spike miałby pytać o oceny? ;) Na konkursach magicznych nie daje się ocen w skali szkolnej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre spostrzeżenie, Arjen. Twilight faktycznie jest najbardziej "mane" z mane6. Zauważ, że w pierwszym sezonie praktycznie wszystko kręciło się wokół niej - klacz z Canterlotu, oddana uczennica Księżniczki Celestii ląduje w Ponyville i uczy się na temat "Magii Przyjaźni".

W sezonie drugim, pole do popisu zostaje przekazane reszcie klaczek, gdzie praktycznie każda z nich ma odcinek poświęcony dla siebie.

Jednak to nadal Twilight jest najsilniejszym ogniwem. Reprezentuje najpotężniejszy i najbardziej tajemniczy Element Harmonii - Magię. Ta "Magia" scala wszystkie pozostałe elementy ze sobą.

Jednak co z sezonem trzecim? Czy pozycja "Elementu Magii" nadal będzie tak niezachwiana jak w poprzednich odsłonach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mnie bardzo ciekawi dlaczego Twi nie zdała i z czego, choć w tekście piosenki było : "Czy zdałam czy też oblałam pewna być nie mogę" (Czy jak to leciało ;P ) Więc po prostu nie mogę się doczekać sezonu 3 (Podobno ma być właśnie w październiku :cheese: ) Jak wy myślicię z jakiego powodu Twi mogła nie zdać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wcześniej powiedział o złym charakterze. Pojawiła się też wzmianka o Trixie i "zbajerowaniu" Celestii. Podoba mi się ten pomysł. Może jakiś nowy charakter zbajerował Trixie i kazał jej zbajerować Celestię. Nie wiem czy mnie rozumiecie :9QuUw: Może znowu by było tak jak na Królewskim Ślubie, że tylko Twilight zauważyła jakąś intrygę, ale potem i tak została skarcona przez Księżniczkę. Może wtedy zaśpiewała swoją piosenkę. Lubię takie gdybanie. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo ciekawi dlaczego Twi nie zdała i z czego, choć w tekście piosenki było : "Czy zdałam czy też oblałam pewna być nie mogę" (Czy jak to leciało ;P ) Więc po prostu nie mogę się doczekać sezonu 3 (Podobno ma być właśnie w październiku :cheese: ) Jak wy myślicię z jakiego powodu Twi mogła nie zdać?

Moim zdaniem przez Trixie...Ale jak Twi faktycznie nie zda to będzie koniec świata...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...