Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca najbliższego wydania fanfika


Sun

Recommended Posts

Czołem panowie i panie. To ja, wasz wydawca. Zbliża się powoli pora by znów przenieść jakiś fanfik na papier. W związku z tym, mam szybkie pytanie: Co chcielibyście zobaczyć na swojej półeczce? W końcu ja wydaję te fanfiki dla was, nie dla siebie. No dobra, dla siebie trochę też, ale głównie dla was. W związku z tym, prosiłbym o szybkie wypełnienie tej ankiety by dowiedzieć się, na co macie ochotę. 

 

ANKIETA

 

Dziękuję bardzo

 

  • Lubię to! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cinram napisał:

Gdzie będzie można zamówić/kupić książkę jeżeli zostanie wydana?

Sun da zawsze odpowiedni formularz zamówienia Cinram zwykle tworzy odpowiedni temat w którym umieszcza link do formularza zamówienia/ ewentualnie na meetach jak go spotkasz tam kupisz ze stoiska xd

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Za jakieś 2-3 tygodnie (zależy jak będą spływać wyniki i jak ciężko pójdą prace związane z przygotowaniami) pojawi się temat na forum, pewnie info na FGE i na Facebooku bronies polska. Poza tym, zawsze jest opcja zakupu na meecie. Albo przez prywatny kontakt

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Spłynęło sporo ankiet, dając mi całkiem dobry ogląd sytuacji. Oczywiście, tradycyjnie chcielibyście wszystkiego i jeszcze więcej. To się wprawdzie nie da od razu, ale z czasem możemy pomyśleć

Spoiler

Ach to mówienie o sobie w liczbie mnogiej

Zapewne tego nie widać, ale teraz trwa ten meczący okres kiedy wybieram fiki, zdobywam zgody, łamię tekst i ogarniam grafików. A to wszystko w czasie wolnym od życia, pracy, pisania i tak dalej. Przy dobrych wiatrach zapisy ruszą w tym miesiacu. Ale biorąc pod uwagę chroniczny brak czasu, oraz nieszczęsna epidemie, która może wszystko popsuć, to nie daję na to gwarancji. Tak czy siak, w planach są maksymalnie dwie nowości i drugie tyle dodruków. Wszystko po to by nie puścić was z torbami i samemu nie musieć przerzucać 400 kilogramów książek. Taka ciekawostka, przy wydaniu drugiego tomu kryształowego oblężenia i dodruku bodajże past sinsów miałem na raz około 250 kilogramów książek. To bolało. 

W kwestii licznych propozycji (bo trochę ich padło), to wspomnę tylko o tych najgłośniejszych:

- Project Horizons. Ja wiem, że wszyscy by chcieli (najlepiej pewnie po naszemu), ten monumentalny fanfik, ale na samą myśl o ogarnianiu 9 tomowego wydania, łamania tego, robienia okładek... naprawdę mi się to nie uśmiecha, sorki. Z resztą, cena circa 350zł pewnie by odstraszała. 

- Crisis Tłumaczenie będzie ukończone (a wiem, że będzie), to się o tym pomyśli. Ale to raczej w 2021.

- Half alicorns Zobaczę pierw co to, ale ilość głosów sugeruje, że to nie jest zły pomysł. 

- Zepsuta zabawka Nie zanosi się by szybko została ukończona, a nieukończonych nie ruszam

- Pink eyes Podobno wymaga sporej korekty

- S.T.A.L.K.E.R Nie wykluczam, ale jest nieukończony

 

 

12 godzin temu, Rockhoof napisał:

A ja bym proponował przemyślenie wydania czegoś autorskiego? Może serie o wrednej Szóstce, gdy będzie więcej opowiadań?

Też bym chciał. Ale nikt tego nie kupi. Poza tym, za dużo zostało do końca by fandom dożył. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sun napisał:

- Crisis Tłumaczenie będzie ukończone (a wiem, że będzie), to się o tym pomyśli. Ale to raczej w 2021.

Czy jesli dojdzie do wydania, to będzie ono kompatybilne z już podobno wydanym tomem? Podobno bo sam nie miałem okazji widzieć go jeszcze na oczy, a wiem tylko, że miał problemy z okleina i mógł się rozpadać. W sumie moja kopia którą nabyłem od przyjaciela z Polandu juz jest w drodze. Dlatego przy przypuszczalnym zamówieniu wolał bym wiedzieć.

BTW: Pierwszy tom o nazwie CHAOS ma ponoć 15 rozdziałów w polskim wydaniu, czyli tyle samo co w orginale, który czytałem.

 

8 godzin temu, Sun napisał:

Też bym chciał. Ale nikt tego nie kupi. Poza tym, za dużo zostało do końca by fandom dożył. 

No cóż, zostaje nadzieja a opowiadania są naprawdę dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rockhoof napisał:

Czy jesli dojdzie do wydania, to będzie ono kompatybilne z już podobno wydanym tomem? Podobno bo sam nie miałem okazji widzieć go jeszcze na oczy, a wiem tylko, że miał problemy z okleina i mógł się rozpadać. W sumie moja kopia którą nabyłem od przyjaciela z Polandu juz jest w drodze. Dlatego przy przypuszczalnym zamówieniu wolał bym wiedzieć.

Trudno powiedzieć, czy będzie kompatybilny. Co do czcionki i układu srodka, to musiałbym pierw zdobyć poprzednią wersję (a najlepiej jej pliki). Potem bym się dopiero mógł zastanowić, czy warto tak to robić. Z okładkami jest podobnie. Muszę mieć okładki w wersji elektronicznej. Rozmiar będzie A5 i to nie podlega dyskusji, wiec jeśli tom 1 był formatu A5, to będzie równo wyglądał na półce. 

W kwestii pękania Crisisa, to współpracuję z inną drukarnią niż tamta ekipa i jeszcze żaden z moich klientów się nie skarżył. A wypuściłem grubsze rzeczy. Inna sprawa, że często wypadające strony są wynikiem złego użytkowania książki (za mocne otwieranie). Tak czy siak, to problem nie na ten rok

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...