Skocz do zawartości

Łabędzi Śpiew [Oneshot][Sad/Comedy][Pandemic]


Dolar84

Recommended Posts

Krótkie opowiadanie z konkursu na Broniec Corner (gdzie zostało wdeptane w glebę :crazytwi:), czyli potyczka redakcji Equestria Times z zarazą. Tagi to zarówno Sad jak i Comedy, bo o ile wtajemniczeni zapewne parskną przy niektórych opisach, to dla ludzi spoza redakcji starałem się jednak utrzymać nieco cięższy klimat. Czy mi się udało? Ocena należy do Was. Zapraszam do lektury i jednocześnie dziękuję Gandzi za korekt.

 

 

Łabędzi Śpiew

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Skoro nadrabiam komcie, to nie mogę pominąć Łabędziego Śpiewu. To opowiadanie mnie zachwyciło, podobnie jak resztę redakcji Equestria Times. Humor wstrzelił się idealnie w nasze gusta. Dla innych ludzi - jest dość hermetyczne, a bez znajomości ludzi, interakcji pomiędzy nimi oraz naszej historii, zdecydowanie sporo traci. A przecież już sam tytuł jest śmieszkowy.

Sam tekst jest poprawny i zgrabnie napisany. Czyta się lekko i przyjemnie.

 

Za to oburza mnie brak realizmu:

Spoiler

Już widzę jak Matyas coś pisze bez poganiania krzesłem. I do tego sprawdza, czy nie narobił byków. Prędzej mnie zeżre rosiczka niż do tego dojdzie.

 

Jeśli ktoś to przeczytał i zrobiło mu się smutno, to niech wie, że niepotrzebnie - to tylko redakcja ET.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...